הקאסט של אנטן על הבמה בקומיקון
הקאסט של אנטן על הבמה בקומיקון 2022 Getty Images. באדיבותדיסני ישראל ופורום פילם

כנס הקומיק-קון הבינלאומי שבסן דייגו, קליפורניה מתקיים מדי שנה מאז 1970, והוא כנס החובבים הגדול בעולם לקומיקס בפרט ולבידור בכלל. עם השנים התגבש המנהג שהאולפנים הגדולים חושפים במהלך הכנס את התניות שלהם לשנים הקרובות, וגם הפעם מארוול לא אכזבו.

נשיא האולפנים, קווין פייגי, וחשףאת העתיד של היקום הקולנועי של מארוול. ראשית, העלה פייגי לבמה את הבמאי ריאן קוגלר ואת קאסט הסרט 'הפנתר השחור: וואקנדה לנצח' - לטישיה רייט, לופיטה ניונגו, דנאי גורירה ועוד – ויחד הם הציגו בפני הקהל את הטריילר הראשון לסרט, אשר עתיד לצאת כבר השנה, ב-10.11.

בהמשך, חשף פייגי כי הסרט שיפתח את שלב 5 של היקום הקולנועי יהיה 'אנטמן והצרעה: קוונטומאניה', אשר יגיע בפברואר 2023, וישתתפו בו כל חברי הקאסט המקוריים: פול ראד, אוונג'לין לילי, מייקל דאגלס ומישל פייפר.

עוד בשלב 5, במאי 2023 יגיע ההמשך המצופה של סדרת שומרי הגלקסיה האהובה, 'שומרי הגלקסיה 3', בבימויו של ג'יימס גאן שביים גם את שני הסרטים הקודמים בסדרה, ובכיכובם של כריס פראט, קארן גילאן, פום קלמנטיף, שון גאן, דייב בטיסטה ועוד.

סרטים נוספים שהוכרזו הינם: ביולי 2023 – The Marvels, בנובמבר 2023 – Blade, במאי 2024 – Captain America: A New World Order, ביולי 2024 – Thunderbolts, בנובמבר 2024 – Fantastic Four.

ולסיום, החדשות שבאמת ריגשו את אוהדי מארוול היו שאת שלב 6 של היקום הקולנועי ואת 'סאגת המולטיוורס' יחתמו שני סרטים חדשים של הנוקמים: במאי 2025 – AVENGERS: THE KANG DYNASTY, ובנובמבר 2025 - AVENGERS: SECRET WARS.