מארז שוקולוד
מארז שוקולוד צילום: רוי שוקולד

כבר באמצע הקיץ מגיע הזמן המושלם לתכנן מה נעניק לאנשים הקרובים אלינו לכבוד ראש השנה ועונת החגים, הן עובדים במקום העבודה והן קרובי משפחה וחברים. בהקשר זה כדאי לבחון את האפשרות של מארזים לראש השנה – מארזים מתוקים של שוקולד משובח ומסוגנן, אשר מהווים מתנה טעימה אותה כולם תמיד אוהבים

מהן האפשרויות בכל הנוגע למתנות לחג ומארזים מתוקים לראש השנה, אשר הופכות אפשרות זו לאטרקטיבית ומתאימה כל כך הן עבור עובדים במקום עבודה והן עבור אנשים בחיינו הפרטיים?

מתנות לחג ומארזים לראש השנה מלאי כל טוב – לפתוח את השנה עם טעם מתוק ומשובח

קניית מתנות לחג יכולה הרבה פעמים להפוך למשימה מאתגרת במיוחד, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בכמות גדולה של מתנות ועבור אנשים אשר אינם בהכרח הכי קרובים אלינו בעולם מבחינה אישית. דוגמה טובה לכך היא כמובן עובדים במקום העבודה. במקומות עבודה נהוג להעניק שי לחג ומתנה מתחשבת כלשהי, ופתרון מצוין עבור כל מנהל המתלבט בנוגע למתנות לחג שיקנה לעובדיו הוא כאמור מארזים מתוקים.

מארז
מארז צילום: רוי שוקולד

הכוונה היא למארזים הכוללים שוקולדים משובחים במיוחד (פרלינים, טראפלס, עוגיות מעולות, שוקולד טבעוני טוב ועוד), כמו גם בקבוק יין טוב לכבוד החג. מדובר במתנה אלגנטית, נעימה וכזו שכיף (וטעים) במיוחד לקבל. כך כולם יוצאים מרוצים – העובדים שמחים על המארז המתחשב שקיבלו והמנהל/ים יכולים לסגור את הסיפור בהזמנה באתר, ולקבל את הכל עד למשרד (או לבתי העובדים), בלי שיצטרכו לעשות שום דבר בנוסף לכך.

מארז שכזה גם "מדבר" אל כל המשפחה, בין אם קנינו אותו לעובד במשרד ובין אם לאדם/משפחה הקרובים אלינו בחיים הפרטיים. מי לא אוהב שוקולדים טובים? ילדים ומבוגרים גם יחד ייהנו ממארז מתוק משובח לכבוד השנה החדשה, כך שקשה לפספס עם מתנה מסוג זה.

התאמה אישית, מיתוג מיוחד ומשלוחים עד הבית – מארזים מתוקים ומשובחים לראש השנה

ב"רוי שוקולד " תמצאו מבחר אפשרויות ייעודיות של מארזים לראש השנה ומתנות לחג. את המארזים ניתן להזמין בהתאמה אישית בהתאם לתקציב העומד לרשותנו, כך שזו אפשרות הרלבנטית עבור כל מקום עבודה, כמו גם עבור כל אחד מאיתנו בחייו האישיים.

עבור בתי עסק ומקומות עבודה קיימת אפשרות של מיתוג ועיצוב ייחודיים של המארז עצמו, החל מעיצוב כולל בהתאמה אישית ועד להוספה של כיתוב – הקדשה בצורה זו או אחרת (בדגלון קטן, כתובה על גבי השוקולדים וכיוצ"ב), אשר יהפכו את המארז למתנה אישית מתחשבת במיוחד.

את הכל ניתן להזמין דרך האתר ולקבל במשלוח עד לבית או למשרד, ביעילות ונוחות מקסימאליות. כלומר, אפשרות זו הופכת את ה"מטלה" של קניית מתנות לחג לעובדים ו/או לאנשים הקרובים אלינו בחיים הפרטיים לפשוטה, נוחה וקלה במיוחד. שווה לבדוק ולהזמין מבעוד מועד, על מנת שהראש שלנו יהיה פנוי ונקי כשתתקרב עונת החגים ושיגעון הקניות הנלווה לתקופה.

לרכישת מארזים לראש השנה היכנסו לאתר רוי שוקולד המציע הזמנה אונליין במשלוח עד הבית המציעים מגוון מתנות לחג במארזים חגיגיים ומפנקים.

מארז שוקולד
מארז שוקולד צילום: רוי שוקולד