מגרשים להשקעה
מגרשים להשקעה צילום: באדיבות תמר מאיר

מספר גורמים עמלים על מנת להביא להכפלת הזכויות במתחם ולעירוב שימושים שיכלול מסחר, מגורים, תעשייה ופנאי – בהתאם לביקוש ולמגמה העולמית העולה באשר למתחמי עסקים מסוג זה.

הפוטנציאל העצום של המתחם ומיקומו האסטרטגי – בסמיכות לכביש 2 ולתחנת הרכבת של חדרה, וכמובן לקניון “מול החוף”, אשר נחל הצלחה רבה.

למעשה, המתחם נמצא כעת בשלב ב ואחרון של התכנית, ומסתמן כאחד ממוקדי העסקים העתידיים הגדולים במישור החוף הצפוני, וצפוי להוות עוגן כלכלי מניב במיוחד עבור העסקים והמסחר באזור.

לפרטים נוספים השאירו פרטיכם

על פי התוכנית החדשה, באזור במתחם “SEA-Tech”, יוכפלו היקפי זכויות הבנייה מ-750 אלף מ”ר, ל-1.5 מיליון מ”ר, כששטח המתחם עודנו משתרע על פני שטח של 864 דונם. הבנייה צפויה לאפשר משרדים ותעסוקה, מעל קומת מסחר וקומה של מסוף התחבורה (שתכלול את תחנת הרכבת החדשה).

מומחי התחום צופים כי המגרשים במתחם, אשר כבר הופשרו, ושינו את ייעודם ממגרשים חקלאים למגרשי מסחר, תעסוקה והייטק, צפויים לייצר תשואות של עד כ-400%.

בתוך כך, מסתמן כי המשקיעים בפרויקט צפויים ליהנות מרווח משמעותי בין אם ימכרו את המגרש ובין אם יבחרו לחכות לתום הבנייה – לאחרונה חברת קרקעות גדולה אשר ממוקמת במתחם הבורסה איתרה מגרשים בודדים המתאימים למשקיעים פוטנציאלים החל מ-99,000 ₪ כשאר הצפי שכל המגרשים ימכרו כבר החודש.

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

לפרטים נוספים השאירו פרטיכם