התקנת דשא סינטטי
התקנת דשא סינטטי צילום: שירת העשבים

האינפלציה מרימה ראש ויוקר המחייה מורגש בכל כיס. לכן, אין זה מפתיע שיותר משפחות בוחרות להתקין בעצמן דשא סינטטי חסכוני וליהנות ממראה ירוק כל השנה, במקום לשתול דשא חי בזבזני במים שדורש אחזקה מתמדת כמו דישון תקופתי, כיסוח שבועי, הרחקת מזיקים ועוד.

מגוון הדשאים הסינתטיים הנמכרים בישראל הוא עצום וכל אחד יכול למצוא את הדשא המתאים לו, אבל לפני שתבחרו דשא סינתטי לגינה שלכם, עליכם לאפיין את השימוש בו. האם הוא ליופי בלבד? האם תארחו עליו ואולי הוא מיועד לאזור בו הילדים שלכם משחקים?

לפני שקונים, מאפיינים את השימושים בדשא הסינטטי

"חשוב לזכור שדשא סינטטי, מכל סוג שהוא ובכל רמת מחיר שתבחרו, מותקן על קרקע, על מצע, על ריצוף או על משטח בטון" אומר נחמן סופרין, מנכ"ל חברת שירת העשבים דשא סינטטי - מהחברות המובילות בישראל בייבוא ושיווק דשא סינטטי איכותי.

"לכן, במקרים רבים, גם אם בחרתם להתקין דשא סינטטי איכותי עם סיבים ארוכים וצפופים, התחושה שעלולה להתקבל בדריכה עליו היא קשיחה יחסית. כל עוד הדשא משמש לאירוח או לנוי, מדובר ביתרון והדשא ישרת אתכם מצוין לאורך שנים, אבל אם יש בחצר הפרטית שלכם, בגן השעשועים השכונתי או בגן הילדים, בבית הספר או במתנ"ס יש אזור בו מוצבים מתקני משחק לילדים, אנו בשירת העשבים מאוד ממליצים להתקין באזורים הללו, מתחת ליריעות הדשא, משטחי בטיחות איסופט איכותיים".

משטח בטיחות איסופט לדשא סינטטי – בשביל השקט הנפשי שלכם

איסופט - משטחי הבטיחות האיכותיים המשווקים ע"י שירת העשבים ומיועדים להתקנה מתחת לדשא סינטטי,

הם מזרנים בעובי 3 ס"מ ובמידה 2.26X1.22 ס"מ. המשטחים עשויים מפוליאתילן עמיד ואיכותי ביותר, כוללים ניקוזי מים והם ניתנים לחיתוך עצמי ולהתקנה קלה ומהירה – גם למי שיש "שתי ידיים שמאליות".

משטחי הבטיחות איסופט לדשא סינטטי מיועדים להתקנה באזורים של מתקני משחקים, נדנדות, טרמפולינה או בית עץ והם מספקים לילדים שלכם הגנה טובה מפני חבלות בעת נפילה מגובה של עד 160 ס"מ, למשטח שמספק רכות גבוהה יותר אף מזו של דשא חי.

משטחי בטיחות איסופט ודשא סינטטי בהתקנה עצמית – חוויה משפחתית

"אנו, בשירת העשבים, מאוד מעודדים את לקוחותינו להתקין בעצמם את הדשא הסינטטי ואת משטחי הבטיחות במקומות הרלוונטיים - וגישה זו מוכיחה את עצמה במיוחד בתקופות כלכליות מאתגרות, בהן כולנו נדרשים לחסוך כסף, אומר נחמן ומסביר: "זו הסיבה שהשקענו משאבים רבים בחוויית הלקוח שמתחילה בהוראות התקנה ברורות וקלות ליישום ובמוקד שירות ותמיכה אנושי שעומד לרשות לקוחותינו בכל שאלה. מדיווחי הלקוחות שלנו, אנו למדים שההתקנה העצמית של דשא סינטטי ומשטחי בטיחות איסופט מבית שירת העשבים חוסכת להם כסף רב, הופכת אותם למעורבים יותר בעיצוב גינת ביתם ובמקרים רבים, הם מספרים שתהליך ההתקנה כולו, הפך לחוויה משפחתית מגבשת ומהנה, להורים ולילדים".

למידע נוסף על משטחי בטיחות איסופט לדשא סינטטי ולקבלת חוברת טיפים לתכנון הגינה שלכם לחצו כאן