כנס עת לאהוב
כנס עת לאהוב צילום: פרויקט 252

התקווה לפגוש את ׳אהבת חייך׳, כשמחוג הגיל עובר את העשרים, מקננת שם באופן תמידי.

בבית הכנסת, בחיפוש עיניים חייכניות, בשבת אירוח במקום לא מוכר. היא מורגשת אפילו בהליכה לסופר השכונתי, מפני שהרצון למצוא את הנפש התאומה, הוא הטבעי ביותר שקיים בנפש.

מענה אמיתי

פרויקט 252 נולד מתוך אותו צורך ממש, כשאיש אחד נפגש עם 252 בחורות עד שמצא את האחת, עבר את כל סוגי הציפיות והאכזבות, והחליט שיעשה הכל, כדי למנוע את הסבל מאחרים.

"לעולם לא אשכח את רכבת ההרים הזו", אומר צוריאל גביזון, יזם הפרויקט, "הרצון הוא אדיר, אבל לא תמיד יש כלים לממש אותו. אנחנו בפרויקט 252 מציעים דרכים מגוונות על מנת ללמוד, להתפתח ולהבין איך להצליח למצוא אהבה".

מקצוע שהוא שליחות

השנה פרויקט 252 מפיק אירוע ענק "לראשונה אנחנו משחזרים את אירוע ט"ו באב שהיה מתקיים לפני אלפיים שנה" מספר גבי דניאל מנהל התוכן במיזם "זו בשורה ענקית למחפשי זוגיות, היכולת לפגוש ולהכיר מגוון ענק של פנויים פנויות באירוע אחד"

למעלה מ-40 סדנאות ומעגלי הכרויות, ייערכו בכנס המיוחד ׳עת לאהוב׳, והם יועברו על ידי המאמנים הטובים ביותר בישראל: הרב חגי לונדין, הרב יוני לביא, חיים פלק, משה שרון, אהובה צוקרמן, מיכל וולשטיין, שירת מלאך, אסי צובל ועוד ועוד.

"בחרתי במקצוע שהוא שליחות", אומרת אחת המאמנות לחתונה, "אני זוכה לראות בחורים ובחורות מגיעים עם אתגר, יוצאים ממנו עם כוחות מחודשים, ומקימים בית מאושר ויציב. אירועים כאלה כמו "עת לאהוב", מגבירים מאד את הסיכוי למצוא אהבה".

הכנס המיוחד יתקיים ביום רביעי יג' אב 10.8 בבנייני האומה החל מהשעה 10 בבוקר ועד חצות לילה. להרשמה מהירה לחצו כאן>>