בית החולים פוריה
בית החולים פוריה צילום: רווית

בית החולים 'פדה פוריה' על שם ברוך פדה הממוקם בצפון הארץ, משנה את השם ויקרא בית החולים 'צפון'. את מהלך המיתוג ובחירת השם יזם מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר ארז און.

הנהלת בית החולים מוסרת כי השם החדש מבטא את חזון המרכז הרפואי: להיות הבחירה המועדפת לתושבי הצפון, ומתכתב עם תנופת הקידום והפיתוח האדירה בשנים האחרונות והקמתו של מרכז השיקום החדש, שיעניק שרותי שיקום לכלל תושבי הצפון.

השם החדש נבחר כחלק ממהלך מיתוג כללי אשר החל לפני מספר חודשים, ויכלול גם שינויים משמעותיים ביצירת זהות עיצובית ייחודית ורעננה למרכז הרפואי.

מהלך המיתוג מבטא את השינויים הרבים והמהלכים העתידיים החיוביים המתרחשים ושיתרחשו במרכז הרפואי, הן ברמה המקצועית והן ברמת התשתיות ופיתוח בית החולים.

ד"ר ארז און, מנכ"ל המרכז הרפואי, יוזם המהלך: "השם החדש מבטא יותר מכל את החזון שלנו, להיות הבחירה המועדפת של תושבי הצפון ולהעניק לתושבי האזור כולו שרות איכותי תוך שאיפה למצוינות. הוא מבטא את המחויבות שלנו והמשימה שנטלנו על עצמנו להעניק מענה רפואי מקצועי ואנושי לקהילה שלנו - תושבי צפון מדינת ישראל".

"המהלך, בו שיתפנו את עובדי המרכז הרפואי הוא עוד שלב בתהליך האסטרטגי שלנו לתכנון ומיצוב המרכז הרפואי לקראת העשור הבא, ומבטא את המהפך שעובר המרכז הרפואי בשנים האחרונות. תנופת הבנייה והפיתוח, פתיחת שירותים רפואיים חדשים שלא היו בעבר כמו ניתוחי לב וריאה, פתיחת מרכז צנתורי מוח חדש וגולת הכותרת שתיצור מהפכה ברמה הלאומית: הקמת מרכז השיקום לצפון ע"ש הלמסלי".