בן שלוש בלבד
בן שלוש בלבד unsplash

טרגדיה בבית משפחת ששון בבני ברק. האב, הרב מרדכי ששון שהיה אברך שהקדיש חצי יום ללימודים ובחצי השני היה עוסק במלאכתו, נפטר אחרי שנה של מאבק במחלה הקשה.

הכל התחיל כשחגגו את החלאקה לבנם. הם נסעו למירון וגזזו את שערות ראשו. כששבו לבני ברק עטף האב את בנו בטלית ולקח אותו לתלמוד התורה כנהוג, אבל אז הוא לא הצליח להחזיק את הילד על זרועותיו. חולשה עצומה השתלטה עליו.

לחצו כאן כדי לעזור לאלמנתו ויתומיו של הרב מרדכי ששון ז"ל

עוד קודם לכן סבל הרב מרדכי ז"ל מחולשה הולכת וגוברת, הוא הלך לרופאים שלא מצאו שום דבר. אבל עכשיו החולשה הייתה גדולה כל כך, עד שהמשפחה החליטה להבהיל אותו לבית החולים, שם נערכו בדיקות מקיפות.

התוצאה הקשה לא איחרה לבוא. הוא אובחן כחולה בסרטן מזן אלים במיוחד. הטיפולים היו קשים, אבל התקווה שלצידם נתנה לו מעט כוח. הוא הלך ונחלש, הלך ודעך, עד שבאחרונה כבה נרו.

הרב ששון הותיר אחריו רשימה מאוד מסודרת של החובות שנותר חייב לאנשים, היו שם גם חובות משמעותיים יחסית, וגם חובות קטנטנים של שלושים אגורות, שני שקלים ועוד.

הרב ששון ז"ל
הרב ששון ז"ל באדיבות המשפחה

מעבר לחובות הוא השאיר אלמנה שבורה, ושלושה ילדים, שתי בנות בגילאי חמש ושנה, וביניהן ילד, בן ארבע שנים.

המשפחה מתגוררת בדירה שכורה ואין להם שום רכוש. רק מטענים נוראיים של סבל וכאב שחוו כל בני המשפחה יחד עם האבא החולה.

הילדים בילו לצד מיטתו, הוא היה משוחח איתם והם היו משמחים אותו, מנסים להקל על כאבו. עכשיו הם משחקים במיטה הריקה של אבא, הם עדיין חושבים שהוא עוד יחזור מחר או מחרתיים, אחרי שיסיים את הביקור בשמים.

לחצו כאן כדי לעזור לאלמנתו ויתומיו של הרב מרדכי ששון ז"ל