'המרה' או 'בחירה'? הצצה לחדר הטיפולים מתןך כתבתו של ישי פורת, חדשות 13

הרב דרור אריה מגיב לחשיפת הטיפולים הפסיכולוגיים שמצילים לדבריו את חייהם של אנשים עם נטיות הפוכות ועוזרים להם לשמור על המשפחה.

"אסור לנו להתבייש להגיד את האמת הפשוטה מעל כל במה, בייחוד שמדובר כאן בדיני נפשות", הוא קובע.

אמש פורסמה כתבה בחדשות 13 בה חשפה לראשונה קרן 'בחירה' עדויות של מטופלים המגיעים לטיפול מבחירה מלאה, זאת לאחר שבשנה בעקבות חוזר מנכ"ל משרד הבריאות הם נרדפו ונאסר עליהם לקבל טיפול באופן רשמי.

בכתבה נחשפו עדויות של צעירים רווקים ואף בעלי משפחות אשר נתמכים בעזרת קרן בחירה הן כלכלית והן טיפולית ובעזרת טיפולים אלו מצליחים לשמור על נישואיהם והקשר עם הילדים והמשפחה המורחבת.

"סוף סוף חדרנו אל לב השיח הישראלי לאחר חודשים שהטרור הלהט"בי פוגע בכל חלקה טובה ומונע מצעירים וצעירות המתמודדים עם קושי בזהות המינית המעוניינים להקים בית אמיתי שמח ושלם בישראל לחיות בנורמליות. למרות הביקורת הניסיון להקטין את עשיית הקרן אלפי ישראלים נחשפו לאמת המאוזנת. אני בוחר בהזדמנות זאת להודות לאלפי האנשים ששולחים הודעות תמיכה בקרן ובפעילותה ומודים לנו על שהארנו את עיניהם", אמר הרב דרור אריה.

''אני כולי תקווה שנצליח להאיר את הצורך של הצעירים המתמודדים לחיים משפחה בריאים ובעזרת צמיחת הקרן נוכל לתת מענה מקיף, אנונימי ומכבד לכל פנייה שתבוא לפתחנו. אני קורא לצעירים וצעירות, המתמודדים לכו לטפל בזה, ישנן הצלחות מדהימות וסיפורים מרגשים, שם מאחורי צבעי הקשת של הלהט"ב, מסתתרים יאוש ואובדנות, גם אם יצבעו את השקר שלהם במיליון צבעים, לא יצמחו לו רגליים".

לתרומות לסיוע לגברים ונשים דרך קרן בחירה לחצו כאן