הרב שניאור אשכנזי, הרב שמואל אליהו והרב חגי לונדין
הרב שניאור אשכנזי, הרב שמואל אליהו והרב חגי לונדין צילום: מכללת צמאה

הכמות הגדולה של הנרשמים ליום העיון של מכללת צמאה – מכללת להתפתחות אישית וללימוד NLP יהודי, מעידה בהחלט על המודעות הגדולה שיש לאנשים בהשפעת ההרגלים על תחומי החיים, הכוח של ההרגל הוא עצום! הוא מחליט עבורנו בבריאות, בפרנסה ובזוגיות ועוד.

הרגל רע יגרום להחלטות רעות והרגל טוב יגרום להחלטות טובות. לכן חשוב לשנות את ההרגלים אחת ולתמיד!

אך איך עושים זאת?

ההרשמה לכנס שינוי הרגלים אחת ולתמיד נמצאת בעיצומה! לרישום ללא עלות לחצו כאן >>

כנס מכללת צמאה
כנס מכללת צמאה צילום:מכללת צמאה

במכללת צמאה החליטו לקיים יום עיון מיוחד בדיוק בנושא הזה! – שינוי הרגלים! ביום העיון נעמיק בהשפעת ההרגלים על חיינו, נבין את המגרעות שבהרגלים הרעים וכיצד להתנתק מהם ולהסתגל להרגלים טובים שישפיעו על כל התחומים בחיינו.

הכנס הוירטואלי יתקיים ביום חמישי הבא בשעה 20:00, והוא מיועד לגברים ולנשים. הרב שמואל אליהו שליט"א שיתארח בכנס יסביר כיצד ניתן לשבור הרגל רע ולעשות שינוי אמיתי בעצמנו. הרב שניאור אשכנזי יעביר שיעור מרתק בסוד ה'ארבעים יום ונושעתי' כשיטה לשינוי הרגלים. הרב חגי לונדין יעסוק בהיבט של השפעת המעשים על פנימיותינו – אחרי המעשים נמשכים הלבבות. והרב שמואל מינקוב שיתן את שלושת הכלים מעולם ה-NLP שיוציאו אותנו מלולאת ההרגל שאנו נמצאים בה.

מכללת 'צמאה' מביאה חדשנות בלימודי תחום הנפש ומשלבת את שיטת ה-NLP העולמית עם לימודי פסיכולוגיה יהודית. במכללת 'צמאה' מלמדים טובי המרצים (במסלולים נפרדים לגברים ולנשים): הרב מיכי יוספי, הרב חגי לונדין, הרב דניאל כהן, הרב שמואל מינקוב, הרבנית נעמה מנוסי ועוד. בסיום הלימודים מקבלים תעודה רישמית ובינלאומית עם חותם HNLP העולמית. הלימודים מוכרים לגמולים ושנת שבתון (חובה ורשות).

ההרשמה לכנס שינו הרגלים אחת ולתמיד נמצאת בעיצומה! לרישום ללא עלות לחצו כאן >>