הזרקות לפנים
הזרקות לפנים צילום: freepik

למרות שכולנו מבינים, ומבינות, שהזמן חולף, לא תמיד קל להשלים עם השינויים שהגוף שלנו עובר, ולכן הזרקות לפנים מעניינות את כולנו. השינויים באים לידי ביטוי בכל תחום ובכל איבר שבו אנחנו מביטים מקרוב.

ממש כפי שקורה בגיל צעיר, גם בגיל מבוגר יותר הפנים מהווים את כרטיס הביקור שלנו, וזה הדבר הראשון שרואים עלינו. לכן ברור מדוע קמטים במצח, מתחת לעיניים או בכל אזור אחר מטרידים אותנו.

עמוק בפנים כולנו מאמינים שהעולם שייך לצעירים ולכן ברור מדוע נרצה להיראות צעירים בכמה שנים. יש חומרי מילוי נפוצים שהרבה אנשי מקצוע עושים בהם שימוש בטיפולי הזרקה לפנים. לכן ברור מדוע, אם גם אתם חושבים על טיפול כזה, תרצו לבחור את הטוב ביותר שקיים.

חומרי הזרקות לפנים מאז ועד היום

חשוב לדעת שממש כפי שקורה בכל תחום אחר, גם כאשר מדברים על התחום של הזרקות לפנים, מדברים על שינויים שקורים עם הזמן. כלומר, חומרי הדברה שהיו מקובלים בעבר היום כבר לא תמיד נמצאים בשימוש, כמו למשל, סיליקון או קולגן. לעומת זאת, חומרי הזרקות לפנים שהיום נמצאים בשימוש מאסיבי הם למשל:

בוטוקס – שזהו רעלן בוטוליניום שלמעשה מטרתו היא להחליש או לשתק את שרירי הפנים. במילים אחרות, המטרה של הזרקת בוטוקס היא להחליש את השריר שלמעשה מוביל ליצירת הקמטים שמהם אנחנו כל כך סובלים.

חומצה היאלורונית – כאן כבר מדובר על חומצה שנמצאת למעשה באופן טבעי בגוף של כל אחד מאתנו. זה המילוי הכי מומלץ שיש היום בעולם למילוי של קמטים וזאת בגלל שאותה חומצה היאלורונית למעשה לא גורמת לתגובות אלרגיות משום סוג. עוד מידע על הזרקת חומצה היאלורונית לפנים.

רדיאס – זה עוד חומר שזוכה להצלחה מסחררת בשנים האחרונות. הוא משמש למעשה למילוי ולמיצוק של העור. עושים בו שימוש לטיפולים שונים כמו: פיסול של האף, בניית סנטר ועוד.

הדברים שכדאי לדעת לפני הזרקה לפנים

אם אתם חושבים ברצינות על טיפולי הזרקות לפנים, יש כמה דברים שעליכם לדעת. בבואנו לענות על השאלה מה חשוב לדעת לפני הזרקת חומר מילוי לפנים, יש לקחת בחשבון נתונים שונים, כמו למשל:

האם החומר נחשב למוצלח או לא

האם החומר שיזריקו לכם מתאים לאזור שבו אתם עומדים לעבור את ההזרקה

האם איש המקצוע שאליו אתם פונים עוסק בתחום הזה כבר שנים

ממש כפי שקורה בתחומים אחרים, גם כאן אנחנו רואים שיש משמעות לבחירת אנשי המקצוע הכי טובים שיש.

כמה הטיפולים האלה עולים?

קשה לדבר על הזרקות לפנים ולא לדבר על טווחי מחירים של הזרקות לפנים בישראל. ניתן לראות שהזרקה באמצעות רדיאס לרוב תעלה בין 2,800 ש"ח ל 3,500 שקלים. לעומת זאת, מילוי קמטים באמצעות חומר כמו רסיטלן למשל (חומצה היאלורונית) עולה בין 1,800 ש"ח ל 2,000 שקלים.

בנוסף, אם תהיתם איפה לרוב אנשים עוברים הזרקות כדי להיראות צעירים יותר, כדאי לדעת: בין האזורים הנפוצים להזרקה: שפתיים, אף, בין הגבות, מתחת לעיניים, סנטר ועוד.

לכן זה לא משנה איזה איבר מטריד אתכם ואיפה הייתם רוצים לראות את השינוי. מה שבטוח זה שעם הזרקה מקצועית לפנים תוכלו גם אתם להיראות טוב מכפי שאתם נראים היום. תוכלו להיראות צעירים וליהנות מתוצאה שתחמיא לכם מאוד, אז למה לחשוב פעמיים?