נס: שי בן שלמה שאושפז בבית החולים במצב אנוש לאחר שמחבל באלעד הלם בראשו עם גרזן שוחרר היום (חמישי) לביתו כשהוא בריא לחלוטין.

העיתונאי החרדי אריאל אלחרר העלה בדף הטוויטר את תמונת הפצוע מחובק עם בנו. "תראו את הפרצוף המרוגש של הילד המתוק הזה", כתב אלחרר.

"3 חודשים הוא ישב בבית, התפלל וחיכה לאבא שלו הפצוע שי בן שלמה שהיה מאושפז בביה"ח במצב אנוש בגלל מחבל בן עוולה שהלם בו עם גרזן על הראש בפיגוע הנוראי שהתרחש בעיר אלעד. היום הוא השתחרר בשעה טובה לביתו כשהוא בריא ושלם. מרגש".

צילום: אריאל אלחרר
צילום: אריאל אלחרר

כזכור, שי בן שלמה, תושב אלעד בשנות הארבעים לחייו נפצע קשה בפיגוע שהתרחש במוצאי יום העצמאות באלעד. הוא שהה עם ארבעת ילדיו בפארק העירוני, כאשר שני המחבלים תקפו באמצעות גרזן ופצעו אותו באורח קשה. בתו הגדולה הבריחה את אחיה מהמקום, ובכך הצילה את חייהם.

עוד קודם לבריחת הילדים מהמקום, סיפר יעקובוב, אחי אשתו של בן שלמה, כי "גם כשהוא קיבל מכות אנושות הוא חשב כמה שפחות לגרום להם צער. עם ראש פתוח ומכות איומות בגוף הוא לקח אותם חצי מעולף לצד, הסתיר אותם, הגן עליהם, והתמוטט".

בן שלמה טופל במקום על ידי כוחות ההצלה, ובהמשך הועבר לבית החולים "בילינסון" כשהוא סובל מפגיעות קשות בראשו. שעות ספורות לאחר מכן עבר ניתוח, כשגם לאחריו עדיין נשקפה סכנה לחייו.

הפיגוע באלעד: גלית גול גילתה על רצח בעלה בסרטון בוואטסאפערוץ כנסת