נישואים
נישואים צילום: ISTOCK

בכנס 'עת לאהוב' - הכנס הגדול של הקיץ למחפשי זוגיות - שיתקיים השנה בבנייני האומה בירושלים, תתארח נבחרת המאמנים של פרויקט 252 עם מגוון ענק של ההרצאות והסדנאות, כאשר גולת הכותרת זה המפגשים האישיים שיערכו בין המשתתפים למאמנים, ויעסקו בין השאר במחסומים המנטליים אשר חוסמים אנשים רבים בדרכם לחתונה.

"מחפשי זוגיות רבים נתקלים במחסום מנטלי אשר פוגע בסיכוי שלהם להתחתן ולהקים בית, כי בתת מודע הם תמיד יחפשו סיבות למה לא להתחתן, ולמה לא להתקדם." אומר גבי דניאל, מנהל התוכן של הכנס "הניסיון שצברנו בפרויקט 252 מלמד, שזו אחת הסיבות המרכזיות הגורמות לאנשים להישאר בודדים ולא להצליח למצוא זוגיות".

לכן מארגני כנס 'עת לאהוב' בנו תוכנית שנועדה להכשיר מנטלית רווקים ורווקות לקראת חתונה, להסיר אמונות מגבילות, לשחרר חסמים וליצור מרחב חופשי ובריא ליצירת קשר עמוק ארוך טווח.

בין המשתתפים בכנס הענק ניתן למצוא את הרבנית ימימה מזרחי, משה שרון, ד"ר ציפי ריין, שירת מלאך, הרב חגי לונדין, יצחק מנדלבאום, ד"ר מיכאל אבולעפיה, חיה ממן, הרב שמואל מינקוב, ד"ר חנה קטן, יהונתן ומרים קליין, הרב יהושע וידר, הרב יוני לביא ועוד מגוון ענק של מאמנים לחתונה.

"בנינו תוכנית שתיתן מעטפת של 360 מעלות לרווקים ורווקות" מסכם דניאל "המטרה היא שלאחר הכנס אנשים יהיו עם מיטב הכלים כדי למצוא זוגיות ומהר"

בימים אלו ההרשמה לכנס 'עת לאהוב' נמצאת בעיצומה. הכנס יתקיים ביום רביעי יג' אב 10.8 בבנייני האומה החל מהשעה 10 בבוקר. להרשמה מהירה>>