ח"כ אבי מעוז
ח"כ אבי מעוז ערוץ 7

אלפי אנשים נרשמו לועידה הגדולה של מפלגת נעם שתתקיים ביום שלישי, י"ב מנחם-אב (09.08.22) בבנייני האומה בירושלים.

בועידה ישתתפו רבנים, חברי כנסת לשעבר, אישי ציבור ומאות פעילים של המפלגה. מארגני הועידה אף מצאו פתרון יצירתי להורים שרוצים להירשם - מתחם הפעלות לילדים הקטנים בשעות הועידה.

במפלגה מספרים כי לא נראתה בשנים האחרונות ועידה של מפלגה פוליטית בסדר גודל כזה. "מדובר על אירוע ענק, המתוכנן לפרטי פרטים. יהיו הרצאות בכל מיני נושאים מעניינים שעל סדר היום. כמו כן, עשינו מאמצים גדולים כדי להתאים את האירוע להורים לילדים שרוצים רגע לעצמם במהלך החופש הגדול ולכן הקמנו מתחם בו יהיו הפעלות לילדים הקטנים".

על פי סדר היום המלא של הועידה, בשעה 17:00 תהיה ההתכנסות של הנרשמים, ומיד בשעה 17:15 יתחילו שלוש הרצאות שונות במקביל, איש איש לפי בחירתו. כך לדוגמא, ידבר הרב אסף נאומבורג, ראש הישיבה התיכונית בנווה בנושא "כיצד נחנך את בני הנוער לאחריות לאומית?". במקביל, רוני ססובר, מייסדרת פורום הורים למען המסורת תדבר על "איבוד הזהות היהודית במערכת החינוך". ההרצאה השלישית תהיה של אודי בן חמו, מנכ"ל פורום 'קפה שפירא' שידבר על מלחמת התרבות.

יו"ר המפלגה, ח"כ אבי מעוז קורא לציבור הרחב להירשם ולהגיע לועידה. "מדובר על משהו יוצא דופן. כמה שעות של הרצאות מעניינות שיגרום לכל אחד ואחד מהמשתתפים להבין את המצב במדינת ישראל היום, ואילו מערכות עומדות לפתחנו. במלחמה על הזהות היהודית חייבים להבין את כלל הכוחות כדי לנצח".

להרשמה לועידה לחצו כאן