אילוסטרציה
אילוסטרציהצילום: shutterstock

פוסט מצמרר של אלמנה חולת סרטן חושף את הקשיים ואת ההתמודדות הבלתי נתפסת אותה עוברים אנשים במצוקה כלכלית מול תרופות שאינן בסל הבריאות.

"כאן רותי דהאן, לאחרונה שיתפתי בהתמודדות שלי עם מחלת הסרטן שהתגלתה אצלי אחרי פטירתו של יעקב בעלי. אחרי שיעקב נפרד מאיתנו נותרתי לגדל שישה יתומים ולהחזיר חובות עצומים, לחמתי בכל עוז בשביל הנפש והעתיד של הילדים שלי, עד החודשים האחרונים בהם התגלה כי גם אני חולה בסרטן.

לסיוע לרותי ולילדים לחצו כאן >>>

טיפולי הכימותרפיה היו קשים ומייסרים אבל ידעתי שהכל שווה בשביל שאני אבריא בשביל הילדים שלי!

לאחרונה ערכתי בדיקות והתברר כי הטיפולים עזרו באופן חלקי ואני אצטרך להחליף את הטיפול הכימותרפי בטיפול ביולוגי, אבל הטיפול הביולוגי הוא יקר ואינו ממומן בסל הבריאות.

כשחזרתי מבית החולים ידעתי שאין לי אפשרות כלכלית לקבל את הטיפול, ככל שחלפו הרגעים הבנתי כי אני אאלץ להיפרד מילדי כמו יעקב בעלי ולנצח... נכנסתי הביתה, שש זוגות עיניים מצפות הביטו בי, שישה ילדים חיכו לשמוע את קולי ולקבל חיבוק של אמא.

הרגשתי שאני לא מסוגלת להרים ידיים, אסור לי לוותר ואני חייבת להילחם עם כל הכוח במחלה. ה' אבי יתומים נמצא איתם ואני אמא שלהם חייבת לעשות הכל להישאר פה עבורם.

אני פונה אליכם, אל הלב הרחום שלכם, למען הילדים, למען היתומים שצריכים יותר מכל את החיבוק את ההקשבה והלב שלי. תנו לי אך הפעם הזו את האפשרות לקבל את הטיפול הביולוגי היקר ולחזור לתפקד עבורם כאמא וכאבא".

חייבים להיות שם בשבילם! נרתמים לעזרתה של רותי וילדיה>>>