גידור
גידור צילום: FREEPIK

איסכורית היא אחת מהמתכות המשומשות ביותר בעולמות הבנייה. החל מגגות, איטומים ואפילו בידוד נוסף – איסכורית היא מתכת שטובה כמעט לכל שימוש, אך האם ידעתם שהיא יכולה לשרת אתכם גם בתחומי הגידור?

גידור איסכורית הוא אחד מסוגי הגידור הנפוצים ביותר בעולם הבנייה בכלל ובבנייה הישראלית בפרט אך עדיין יש לא מעט ישראלים שלא חושבים על לנצל את האיסכורית גם למטרה הזו. במאמר הזה נסכם לכם את כל מה שצריך לדעת על גידור איסכורית ונסביר לכם בדיוק את כל היתרונות שיש לסוג גידור זה.

מהם היתרונות של גידור איסכורית?

יש סיבה לכך שאתרי בנייה רבים משתמשים דווקא בגידור איסכורית. ראשית כל, מדובר במתכת מאוד חזקה ועמידה. כשאתם משתמשים בגידור איסכורית באתר הבנייה שלכם אתם יכולים להיות בטוחים שאתם משתמשים בגדר שלא תזוז ממקומה ושתגן עליכם לא משנה מה המצב. גם אם אתם נתקלים במזג אוויר קיצוני, הגדר תוכל להגן עליכם, על העובדים שלכם ועל האתר עצמו מכל פגע.

יתרון נוסף של גידור איסכורית היא העובדה שמאוד קל לשנע את הגידור הזה. ישנם מגוון סוגי גידור כבדים במיוחד שעלויות השינוע שלהם גבוהות במיוחד, שלא לדבר על המשקל של הגידור עצמו שיכול להגיע לכמה עשרות קילוגרמים טובים, תלוי בגודל הגדר. גידור איסכורית הוא גידור שקל מאוד להזיז והוא בעל משקל קל שהופך את כל העבודה לקלה במיוחד.

כמה יעלה לי להזמין גידור איסכורית?

המחיר של גידור איסכורית לרוב נקבע על פי מספר פרמטרים, העיקרי מבניהם הוא אורך הגדר. מחיר גידור איסכורית לרוב ניתן על פי מטרים, כלומר כמה מטרים של גדר אתם רוכשים או שוכרים מבעלי העסק. מרבית המקומות מציעים מחיר שנע בין 80 ל-150 שקלים למטר של גדר איסכורית כך שתוכלו לעשות את החישוב בעצמכם.

האם ניתן לעצב את גידור האיסכורית שלי לפי רצוני?

אכן כן! זו אחת מהתכונות היותר כיפיות ויצירתיות של גידור האיסכורית שרבים לא מנצלים, וחבל. קלות החומר והעבודה איתו מאפשרת לאנשי המקצוע לעצב את גידור האיסכורית בהתאמה מושלמת ללקוח. מעבר לבחירת הגודל והרוחב של הגדר תוכלו גם לבחור את צבע הגדר ואת העיצוב שלה. הדבר מאפשר לכם להנות מהתאמה מקסימלית של הגידור אל שטח העבודה והוא יכול לעזור לכם להפוך אותו למיוחד הרבה יותר.

בנוסף, סוג גידור זה מאפשר לכם לנצל את הגידור צעד אחד קדימה ולהפוך אותו גם לשטח פרסום מעולה בו תוכלו לקדם את עסק הבנייה שלכם, לפרסם את הקבלנים שאתם עובדים איתם ואפילו להשכיר את השטח לעסקים אחרים שזקוקים לשטחי פרסום. תוכלו לתלות את הפרסומות או להדביק אותן על הגדר, כמובן באישור המשכירים.

האם גידור איסכורית הוא גידור קבוע?

במהלך העבודות או הזמן שבו אתם משכירים את הגידור תוכלו להיות רגועים שאכן מדובר בגידור קבוע ויציב. ההתקנה של הגדר נעשית על גבי מוטות ברזל חזקים המקובעים לאדמה כך שלא תצטרכו לחשוש מניתוק של הגדר. כדאי לדעת כי הקיבעון של הגדר כלל לא מקשה על ההוצאה שלה. הפירוק של גידור איסכורית הוא קל באופן יחסי והוא יכול להיות בקלות השלב האחרון שלכם בפירוק שטח הבנייה.

אנחנו מקווים שהצלחנו לעשות לכם קצת סדר בראש בכל הקשור לגידור איסכורית. אם אתם עומדים להתחיל תהליך בנייה כלשהו אנחנו ממליצים לכם בחום לבחור בשיטת גידור זו משום שהיא תשאיר אתכם בראש שקט ונפש רגועה לאורך זמן, גם בזמן הבנייה וגם לאחריה.