שחררו את הכספים
שחררו את הכספיםאובלי - OBLI

מחירי הנדל"ן בישראל משפיעים לא רק על רוכשי הדירות, אלא גם על השוכרים. עם דמי שכירות שעולים ועולים, אל מול משכורות שדורכות במקום, מאות אלפי שוכרי דירות מוצאים את עצמם מוציאים את מרבית משכורתם על דיור. המצב אינו שונה גם בתחום השכירות לעסקים, ועבור רוב בעלי העסקים בישראל דמי השכירות מהווים נתח גדול מדי מהוצאות העסק.

ואם זה לא מספיק, השוכרים מתבקשים להפקיד חלק גדול מכספם בבקשת ערבות לשכירות, ונאלצים להיפרד מאלפי שקלים נוספים שנשארים כלואים בבנק לאורך כל תקופת השכירות.

ערבויות לשכירות הן דרישה של בעלי הנכס, אשר מבקשים לשמור לעצמם בטוחה במקרה שתשלומי השוכר לא יועברו בזמן. בשנים קודמות הסתפקו משכירי הנכסים בצ'ק בטחון בסכום השווה לשלושה חודשי שכירות. אך שיטת ערבות זו כבר כמעט ואינה מתקבלת על ידי בעלי הדירות והעסקים, מכיוון שצ'ק תמיד ניתן לביטול על ידי בעל הצ'ק. הערבות המקובלת כיום היא ערבות בנקאית, במסגרתה השוכר נדרש לגשת לבנק, להפקיד את סכום הכסף הנדרש לערבות, ולקבל תרומתו את כתב הערבות. במקרה של הפרת חוזה יכול בעל הנכס, ששמו רשום על שטר הערבות, לגשת לבנק ולפדות את הכסף.

בזמן שמשכיר הדירה נהנה מהערבות הבנקאית ומראש שקט, עבור השוכר הערבות הבנקאית היא כאב ראש אחד גדול שכרוך בהוצאה כספית לא מבוטלת של הפקדת סכום כסף גדול ומשמעותי ששוכב בבנק. כך בעצם סכום כסף שיכול היה לשמש אתכם לצרכים חשובים רבים, בעיקר בשלב של מעבר דירה או פתיחת עסק, שוכב לו בכספות הבנק הוירטואליות, צובר אבק דיגיטלי, בעוד אתם נאבקים לחסוך שקל לשקל על מנת לסגור את החודש. לסכום הכסף הזה מתלווה עמלה שגובה הבנק על השירות, בגובה ממוצע שנתי של כ-2.5-3 אחוזים מסכום הערבות. אין לכם את הסכום הזה? תאלצו לקחת הלוואה, שגם עבורה תשלמו כמובן עמלות וריביות.

לפני שאתם נכנסים לתוך ייאוש כללי, חשוב שתדעו שקיימת אפשרות אחרת – חברת אובלי מציעה ערבות בטוחה ומתקדמת ללא צורך בפקדון כלוא. פשוט בדיוק כמו שזה נשמע, תוכלו לקבל ערבות בתשלום עמלת אשראי הניתנת לפריסה לתשלומים, ולהשאיר את הכסף בעו"ש שלכם, זמין עבורכם לשימוש בכל זמן, וללא תשלום של עמלות ואגרות מתמשכות.

למי מתאימה הערבות של אובלי?

הערבות הדיגיטלית של אובלי, חברה בעלת שותפים עסקיים מהבולטים במשק ובתמיכת משרד הכלכלה, משמשת כערבות לכל דבר ומתאימה לכל מי שנדרש להציג ערבות. אובלי מציעה ארבעה מסלולי ערבות מותאמים שונים :

ערבות לשכירות דירה – ערבות לשכירות נדרשת על ידי משכירי הדירה כבטוחה לכך שתשלמו את שכר הדירה בזמן. באובלי תוכלו לקבל ערבות לשכירות בגובה של 3 חודשי שכירות, מבלי לנעול את הכסף שלכם בפיקדון. הערבות הדיגיטלית שניתנת על ידי אובלי מבטיחה לשוכרים כי במקרה הצורך יקבלו את התשלום בהליך מהיר ופשוט.

ערבות לשכירת עסק – ערבות דיגיטלית ללא פיקדון לשכירת נכס עסקי, המאפשרת לכם הצגת ערבות אמינה לשוכר, מבלי לנעול עשרות אלפי שקלים במזומן בבנק. באמצעות ערבות דיגיטלית של אובלי הכסף נשאר בתזרים המזומנים של העסק ומסייע להמשך פעילותכם העסקית.

ערבות לאשראי ספקים דיגיטלית ללא פיקדון– בעלי עסקים רבים נדרשים, כחלק מפעילותם העסקית, להציג ערבות עסקית לספקים שלהם. ערבות לאשראי ספקים של אובלי מאפשרת לכם לספק את הערבות מבלי לכלוא את הכסף שלכם בבנק, ומסייעת ליצירת הקשרים העיסקיים שלכם - היא מאפשרת לספקים שלכם שקט נפשי בזמן שהם מספקים לכם את הסחורה, ומאפשרת לכם להקים ולהפעיל את העסק בצורה שוטפת.

ערבות למכרזים וביצוע ללא פיקדון – ערבות זו ניתנת במסגרת הליך מכרזי, כאשר מנהל המכרז מבקש לברר את מידת הרצינות שלכם כספק, ולוודא שתעמדו בתנאי המכרז שנקבעו. באובלי תוכלו לקבל ערבות אוטונומית המאפשרת להשתתף במספר מכרזים במקביל, תוך כדי שמירת תזרים המזומנים.

ולסיכום,

התבקשתם על ידי בעל הדירה או העסק שלכם להציג ערבות לשכירות? זקוקים לערבות לצורך מכרז או התקשרות עם ספקים? תוך מספר דקות תוכלו לקבל ערבות דיגיטלית מאובלי, בלי לנעול פקדון, בלי לסגור כספים בבנק, ובלי לפגוע בתזרים המזומנים שלכם.

עולם הערבויות נשמע בירוקרטי ומסובך, אבל באובלי הוא מאד פשוט – כל מה שצריך על מנת לקבל את הערבות הוא למלא את הבקשה באופן דיגיטלי באתר של ערבויות אובלי. עם אישור הבקשה תקבלו במייל שטר ערבות מחברה יציבה ואמינה עם גב כלכלי חזק.

גם ההבנה של כמה זה עולה לכם פשוטה מאד- בכל סוגי הערבויות של אובלי אתם משלמים עמלת אשראי שנתית של 6.5% בלבד, אותה תוכלו לחלק ל-12 תשלומים שווים. לקראת סיום תקופת הערבות תקבלו תזכורת לחידוש הערבות בצורה דיגיטלית מהירה ופשוטה.