מיקי זוהר
מיקי זוהרצילום: Tomer Neuberg/Flash90

ח"כ מיקי זוהר שסוגר את העשירייה הראשונה ברשימת הליכוד רמז כי בנימין נתניהו שוקל לשריין את עו"ד ציון אמיר ברשימה.

זוהר אמר לחדשות 12: "שמעתי על גל הירש ועל ציון אמיר שגם בעיניי שריון נהדר". עוד אמר זוהר: "מתבקש שכל מי שגילה נאמנות עם האמת והאידיאולוגיה ישוריין כמו שיקלי וסילמן".

"אני מאוד מסופק, בעשירייה הראשונה במקום התשיעי", סיפר זוהר על התחושות בעקבות התוצאות בפריימריז. "יש סוג של מחנות ואם אתה תומך באנשים מסוימים, אבל יום אחרי הפרימרייז כולנו מלוכדים וומאוחדים במטרה אחת - לנצח בבחירות ב-1 בנובמבר".

זוהר התייחס לדחיקה של חברי הכנסת ישראל כ"ץ, יולי אדלשטיין וגילה גמליאל ברשימה. "הם נולדו, גדלו והחתנכו בליכוד. יכול להיות שהתוצאה לא מספקת אותם, אבל אין ספק שהם אנשים ראויים וליכודניקים בנשמה".

"אנחנו צריכים את הקולות של הימין הרך שיחזרו הביתה לליכוד", הוא הוסיף. לא נביע את עמדתנו נגד מערכת המשפט? למה שנשתוק? אנחנו בדמוקרטיה ורוצים לעשות טוב". עוד טען זוהר כי "הנאמנות ליו"ר התנועה ולגיבוי יש ערך גדול בעיני מתפקדי הליכוד - יכול להיות שזה פגע בפריימריז של מי שרצה להתמודד".

על הנשים שנפלטו מהכנסת הקודמת אמר ח"כ זוהר: כי "ראיתי שמספר נשים מהכנסת הקודמת נפלטו. הבטחנו 6 נשים שיהיו עד למקום ה-35 כדי שיהיה כוח נשי ברשימה. זה דבר שצריך שיפור".