התאונה הקשה בירושלים
התאונה הקשה בירושליםצילום: Yonatan Sindel/Flash90

מוטי גלושטיין, גיסה של שושנה שנהרגה בתאונה בסוף השבוע האחרון בירושלים, תיאר את הרגעים המחרידים בהם הבין שבני משפחתו הקרובה נהרגו.

"מתוך האסונות של הימים האחרונים ניתן לראות איך מתוך זה שאנחנו שקועים בכאב אנחנו שוכחים להודות על מה שיש", אמר בראיון לרדיו החרדי 'קול חי'.

"אחרי האירוע הזה ראיתי, היינו שם כל בני המשפחה וניצלנו מתוך התופת הזאת. הייתי שם, דיברתי עם משפחתי והאוטובוס הגיע וחצה לנו את המשפחה תרתי משמע".

גלושטיין שנכח בזירה הקשה סיפר: "היו מראות קשים, אני הרבה שנים בתחום הרפואי. צריך לברך על הרעה כמו שמברכים על הטובה, קרה מה שקרה, ניסיתי לעכל מה שקורה ועוד לפני שהבנתי את גודל הטרגדיה, באתי ועשיתי תיעדוף כמו שעושים באירוע כזה ופתאום אני רואה את אחיינית שלי ואת גיסתי. הצוותים הרפואיים הגיעו במהירות גבוהה".

"חשוב להבין שכשמזניקים אותך, כמו בניידת טיפול נמרץ לאירוע לבין להיות באירוע, לתכלל אותו בצורה נכונה. לא משנה כמה ניסיון וכמה ידע יש לך, השתדלתי לעשות מה שנכון ולהציל כמה שיותר נפגעים, שום דבר לא היה יכול להכין אותי לזה" הדגיש גלושטיין, איש רפואה והצלה במשך עשרות שנים את מורכבות האירוע בו נהרגו שושנה ושתי בנותיה ונפצעו רבים.

"כל האירוע הזה הוא אירוע של אמונה, הקב"ה נותן כוחות נפש על טבעיים לאדם. ראיתי את ההספד ואני לא ברמה הזאת. הייתי הולך לראות את הבית שלהם באופקים וזה לא שאני חוזר בתשובה אבל יש שם עוצמות שאני לא מכיר".