זירת התאונה בירושלים
זירת התאונה בירושליםצילום: Yonatan Sindel/Flash90

חמישה ימים עברו מאז התאונה הקשה בירושלים, שבה קיפחו את חייהן שושנה גלושטיין ושתי בנותיה הקטנות. חברת אגד עדיין לא יצרה קשר עם משפחות הנפגעים.

העיתונאי אריה ארליך העלה את כאב המשפחה: "5 ימים אחרי שאוטובוס 'אגד' דרס למוות את שושנה גלוטשטיין ושתי ילדותיה, חיה-שרה וחנה ע"ה, וקטע את רגליה של אישה בת 22 - המשפחות מספרות שאף אחד מחברת אגד לא יצר קשר. החברה לא פנתה להביע צער או לברר איך אפשר לעזור. חיים נגדעו - והחברה שאחראית לאסון מפגינה אדישות מזוויעה. אגד, אתם בושה".

מחברת 'אגד' נמסר: "אגד מודעת מאוד לשעות הקשות, לצער ולסבל - מנת חלקם של משפחות, שיקירהם קיפדו את חייהם בתאונת דרכים. מתוך התחשבות באבלן, בצערן וברגישותן המובנות של המשפחות ובשל נסיון מצטבר, אגד נמנעת מלפנות למשפחה האבלה בשעותיה הקשות. חברת הביטוח של אגד מטפלת במשפחות נפגעי תאונות הדרכים".

זירת התאונה בירושליםדוברות זק"א

כזכור, בתאונה הקשה שהתרחשה ביום חמישי האחרון בסמוך למרכז 'רב שפע' בבירה נהרגו שושנה גלושטיין בת 40 שהייתה בהריון בשבוע מתקדם, ושתי בנותיה, חיה שרה בת ה-7 וחנה בת השנתיים.

התאונה התרחשה כאשר אוטובוס בקו 402 שיצא מבני ברק איבד שליטה ברחוב שמגר בירושלים ליד קניון רב שפע ודרס אנשים שעמדו בסמוך לחנות.

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבתי החולים שערי צדק והדסה עין כרם 6 פצועים, בהם: צעירה כבת 21 במצב קשה, 2 פצועים בינוני, בהם ילד כבן 6 ושלושה פצועים קל , בהם ילד כבן 4 ותינוקת כבת שנה.