ברוריה ארמה בת ה-72 נפצעה באורח קל הערב (רביעי) מאבנים שיידו פלסטינים סמוך למבוא דותן בשומרון.

האישה נסעה ברכב עם בעלה והאבנים הושלכו עליהם בעת נסיעה בכביש היציאה ממבוא דותן.

השניים המשיכו בנסיעה למעבר ריחן. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו את ברוריה לבית החולים העמק בעפולה.

''יצאנו אני וברוריה אשתי במכונית ממבוא דותן בשעה 19:20, ירדנו את הירידה והגענו לעמק דותן ואחרי כ-500 מטרים, החלון היה פתוח, והיא אומרת 'חטפתי אבן', ראינו מלא דם. היא התקשרה ל-1208 למוקד, ביקשתי אמבולנס ונתתי גז עד מעבר ריחן'', שיחזר בעלה של הפצועה, אלי ארמה.

"הגענו למעבר ריחן ושם בא רופא צבאי והיו הרבה אנשים שסידרו לנו. האמבולנס הגיע ולקח אותנו לבית החולים העמק בעפולה. לקחו אותה לבדיקת CT של הראש, הכל נפוח, העין נפוחה, יש לה פגיעה של אבן. לא ראינו את האבן ולא ראינו מי זרק, רציתי לצאת משם ולהגיע מהר למעבר ריחן. אני מקווה שהכל בעזרת השם יהיה טוב. הראשון שהתקשר היה ראש המועצה, הוא אמר לה 'יהיה לך טוב, אל תדאגי, אנחנו אוהבים אותך, יהיה בסדר'", סיפר הבעל.

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון הגיב לפיגוע האבנים ואמר: "הפיגוע הוא תוצאה ישירה של אוזלת היד של ממשלת לפיד. אם ממשלת ישראל לא תתעורר ותגביר את ההרתעה, אנחנו נראה עוד ועוד מקרים כאלו. טרור אבנים הוא לא טרור רך. זהו טרור קשה, שיכול גם להרוג.

''אני דורש מכוחות הביטחון ומהדרג המדיני, ללכוד את חוליות טרור האבנים ולטפל בהם ביד קשה'', הוסיף ראש מועצת שומרון, ''אנחנו מצדנו נמשיך לנסוע בכבישים, לגדל את ילדינו ולחזק את ההתיישבות בשומרון, אויבינו לא ינצחו אותנו".