חברת HOT פרסמה היום (חמישי) הצצה לסדרת הדוקו-ריאליטי "בנות ברק", שתשודר ב-HOT בחודש הבא, 11.9.22.

כוכבות הסדרה הן עופרה שמעוני, אשת עסקים חרדית שהקימה מגזין אדריכלות כשר ולוקחת את המגזר החרדי צעד אחד קדימה. ננה הלפרין, אושיית אינסטגרם ודמות חרדית מוכרת, סימי הרשקופ, בעלת העמוד "דוסלבס", מסקרת את עולם הבידור מהזווית החרדית דתית שלו.

אסתי סוקולובסקי, אישה חזקה ועצמאית, מאפרת עסוקה ומפורסמת במגזר עם פה ללא מעצורים. יעל זילברמן, עובדת בחנות פאות, החרדית הקלאסית כביכול אבל אישה שלא נכנעת ואומרת את דעתה הפמיניסטית ואפילו שמאלנית בכל הזדמנות.

"בנות ברק" היא סדרת דוקו-ריאליטי חרדית, ההעוקבת אחרי חמש נשים חזקות ומרתקות מתוך העולם החרדי של בני ברק. נשים שבחרו לוותר על הטלפון הכשר לטובת אחד חכם, דרכו הך קורצות לעולם החילוני, לוקחות חלק במשחקי הרשת החברתית, משתפות וחושפות מחייהן.

הסדרה, בעזרת חמש נשים, באה לתת ההצצה לעולם החרדי. לדברי יוצרי הסדרה יוני פארן ואיילת הלר, הסדרה היא "לא עוד דוקו פוליטי המבקש לעסוק בסוגיות מלחמות דת, אלא דוקו ריאליטי קליל ומצחיק, כזה שבא לספק הצצה לחיי היום יום, לשגרה, למשפחה, לזוגיות, לחלומות ולתשוקות החיים. היציאה של חמש הנשים לחוויה הזו היא התקרבות אמתית לעולם השונה והזר מחוץ למשעולי בני ברק".

כפי שפורסם, לפני מספר חודשים כוכבות הסדרה "בנות ברק" סיפרו לערוץ 7 באירוע התוכן של HOT לשנת 2022 על הסדרה שתספר את סיפורן. "הסדרה היא בעקרון לא על העולם החרדי, היא על בנות שגדלו בבני ברק. איך הן גדלו ואיך הן היום", אמרה לערוץ 7 אסתי סוקלובסקי כוכבת הסדרה. "הסדרה לא מתמקדת במגזר החרדי. אנחנו לא באות לחשוף עולם חרדי, אנחנו באות לתת מעצמנו מה שאנחנו".

סימי הרשקופ, אסתי סוקולובסקי, יעל זילברמןיואלי ברים

יעל זילברמן סיפרה איך מרגישים כשצוות צילום נכנס לתוך הבית. "חרדות", היא אמרה. "זה היה נראה לי בהתחלה קליל אבל אני רועדת עכשיו כשאני מדבר על זה".

גם היא הדגישה: "אנחנו לא באות לייצג את הציבור החרדי, כל אחת באה לייצג נטו את עצמה. מן הסתם זה פותח פתח לציבור החרדי כי אנחנו חלק ממנו. אין מה לעשות".

סימי הרשקופ מוכרת בנישת המגזר הדתי באינסטגרם כמנהלת עמוד התוכן האינסטגרמי "דוסלבס". בסדרה יתמקדו בעיקר בחייה הפרטיים. "גדלתי בבית חסידי", אמרה הרשקופ. "יהיה מאוד מסקרן לראות את בעלי שהוא חסיד ואת כל המסביב. יהיה מעניין".