שחייה
שחייהFREEPIK

אם אתם משפחה עם ילדים קטנים ויש לכם חצר, הרי שבקיץ וודאי תרצו מידי פעם שהם יהנו משהייה בבריכה בימים חמים. בריכות לילדים חייבות להיות מותאמות לגיל הילדים. בריכת אינטקס היא בדיוק מה שאתם צריכים ויש מספר סוגים מעולים.

בריכת אינטקס צבעונית מתנפחת

אחת הבריכות הטובות ביותר עבור ילדים קטנים היא בריכה intex מתנפחת. מדובר בבריכה לא גדולה מידי וגם לא עמוקה המאפשרת לילדים קטנים שהיות ראשונות במים. בריכה מצוינת לגילאים הממש קטנים שזו החשיפה הראשונה שלהם בבריכה. תוכלו למצוא גם בריכות קטנות הרבה יותר עבור הגיל הרך שבהן גובה המים ממש נמוך ויש גם סככה שמתנפחת יחד עם הבריכה. מדובר בבריכות שמותאמות עבור תינוקות רכים.

בריכת צינורות מרובעת של אינטקס לילדים

יש לכם מקום בחצר? הילדים שלכם כבר הגיעו לגילאי 4 - 5? מצוין, זו בדיוק הבריכה שתתאים להם. בריכת קטנטנים הדומה בגובהה לבריכות הקיימות בבריכות הציבוריות. המיוחד בבריכה, שהינה מתאימה גם למרפסות. גם במקרה זה מדובר בבריכת אינטקס. את בריכות שחיה אינטקס זו תוכלו למצוא גם בגרסה העגולה שלה וגם בגרסה קטנה יותר. בדקו מה מתאים בתוך המרפסת או החצר שלכם ורכשו באתר.

בריכת אינטקס עם מגלשות ומשחקים

אם אתם רוצים לדאוג לכך שלילדים שלכם תהיה בבריכה גם אטרקציה, אתם חייבים להכיר את בריכות המשחק של אינטקס הכוללות מגלשות ומגוון אטרקציות שילדים אוהבים. עם בריכה זו אפשר לומר ששעות הפנאי בבית עם הילדים בקיץ, יהפכו למהנות מאוד.

קלות סגירה ואחסון

היתרון של בריכת אינטקס הוא בקלות הסגירה והאחסון שלהן. ניתן להוציא את האוויר ללא שום בעיה, לקפל בפשטות ולשים במחסן עד לקיץ הבא. מדובר בבריכות איכותיות מאוד שנשארות לאורך זמן. חשוב להוציא את המים לאחר השימוש ולשטוף את הבריכה, על מנת לשמור עליה נקייה. במידה ודואגים לשגרת תחזוקה פשוטה זו, הבריכה תישאר אתכם לזמן ממושך.

עלויות נמוכות וקבלת איכות

עוד יתרון מצוין של בריכות אלו, זו כמובן העלות. מדובר על בריכות בעלויות נמוכות ובאיכות גבוהה. אתם לא צריכים להשקיע סכומים גבוהים של אלפי שקלים, בהחלט ניתן להציב בריכה במרפסת או בחצר בעלות זעירה ובאיכות שנשארת אתכם לזמן ממושך.

לסיכום, בילוי של בריכה בקיץ, יכול להתרחש בחצר הבית שלכם או המרפסת ללא כל בעיה. בריכות אינטקס הן בדיוק מה שאתם צריכים לקיץ מהנה עם הילדים שלכם.