הציונות הדתית
הציונות הדתיתצילום: מפלגת הציונות הדתית

מספר מתפקדים של מפלגת הציונות הדתית התלוננו על כמות הודעות הסמס שהם מקבלים בשבועות האחרונים לקראת הפריימריז שיערכו במפלגה מחר.

בשיחה עם ערוץ 7 הביעו מספר מתפקדים תרעומת על מספר הודעות הסמס שקיבלו. "זה לא בסדר", אמר אחד מהם. "גמרו לי את הטלפון, אני ביקשתי עשר פעמים להוריד אותי".

"הם לא נורמליים", אמר מתפקד אחר. "זה מטריד ברמה אחרת. זה מציק, זה לא שפוי וזה לא נורמלי. לא יודע מי הדביל שמאפשר את כל הספאם הזה אבל זה יוצר פעולה הפוכה ממה שהם רוצים".

אחד המתפקדים ספר את ההודעות שקיבל לטלפון הנייד שלו בימים האחרונים מטעם מתמודדים בפריימריז של הציונות הדתית, ומצא כי הוא קיבל לא פחות מ-65 הודעות סמס.

מספר השיא של הודעות הסמס בנוגע למועמד יחיד הגיע ל-12 הודעות שעסקו בח"כ אופיר סופר המתמודד בפריימריז. אחריו נמצא צבי סוכות, ש-11 הודעות העוסקות בפועלו הגיעו למתפקדים. ראוי לציין כי חלק מההודעות שנשלחו בנוגע לסוכות קראו שלא להצביע לו.

מספר ההודעות שעוסקות בהתמודדותו של הרב יצחק חי זאגא עומד על 7. יוסף שפייזר מככב ב-4 הודעות סמס וכך גם הרב דוד פיין.

רחלי צינקין, אלירן יעיש, משה סלומון מככבים ב-3 הודעות כל אחד. ח"כ אורית סטרוק ב-2 הודעות סמס. ח"כ שמחה רוטמן, ארנון סגל ומאיר סיידלר מככבים בהודעות סמס אחת בלבד וח"כ מיכל וולדיגר ונעמה זרביב ב-0 הודעות סמס.

ראוי לציין כי ח"כ וולדיגר שיגרה הודעת וואטסאפ אחת למתפקדים וזרביב השתמשה בשיחות מוקלטות למספרי הטלפון של המתפקדים. המתמודדים משה בהטה ומשה רוט גם הם אינם מככבים בהודעות הסמס. סמסים נוספים שהופצו למתפקדים עוסקים בסקרים למיניהם.