דמיון נובע
דמיון נובעstudio sihara

"החופש הגדול" יכול להרגיש ולהיראות כמו הדבר הכי רחוק מחופש. חוסר השגרה יכול לאתגר אותנו בתור בני זוג, בתור הורים וליצור חוויה שלא תמיד אנחנו מצליחים לשלוט ברגשות שלנו.

חששות, רצונות וציפיות מהשנה החדשה הם גם מנת חלקה של תקופה זו, מה שיכול לעיתים להוסיף לעומס הרגשי ולערער את הרוגע הפנימי.

לקראת פתיחת שנת הלימודים במכון 'דמיון נובע' החליטו לפתוח עבורכם לזמן מוגבל 3 קורסים במתנה: ילד פנימי, ימין ושמאל ולחשוב אין סוף. בנוסף, תתקיים בקרוב סדנה ייחודית בשידור חי בנושא "מחשבה יוצרת מציאות", כחלק מהחבילה, ללא עלות.

דמיון נובע יערוך בשבוע הבא 15/8 כ"ח אב מפגש בזום ללא עלות לפרטים נוספים ולקבלת מתנה ללא עלות לחצו כאן >>

"קודם כל, אנחנו אוהבים לתת בשפע", מספרים לנו במכון. "לכן החלטנו לפתוח קורסים בנושאים החשובים הללו, דווקא עכשיו, שמצד אחד יש רצון לעסוק בנושאים אלו בצורה שורשית ועמוקה, ומצד שני, לעיתים יש עומס ולא תמיד יש פנאי לכך. הקורסים ממוקדים ומאפשרים שינוי פנימי משמעותי בצורה חווייתית ונפלאה".

"תמיד מפתיע לגלות עד כמה בתוך כל אדם חבויים פתרונות זמינים ופנימיים הנובעים מתוכו, מה שנחשף באמצעות שפת הנפש שהיא הדמיון. שיטת דמיון נובע היא שיטה חווייתית ושורשית. על מנת להתחבר אל השיטה ולהבין עד כמה היא מתאימה לך הכי נכון פשוט לטעום מהחוויה עצמה."

מה מקבלים בכל קורס?

בקורסים נקבל כלים מעשיים כיצד ניתן לדבר עם הנפש ולהיפתח לכוחות ואוצרות הנסתרים מאיתנו. נלמד כיצד ניתן לגלות תשובות מתוך הנפש ולחולל שינוי עמוק בחיים.

בקורס "ילד פנימי" על הורות נקבל כלים איך למצוא מחדש את האיכויות של הילד - את הסקרנות, החיות, ההתפעלות, השמחה, האהבה. לרפא באופן עמוק מקומות בהם יש חסימה או פגיעה מילדות. נתבונן מחדש על ההורות שלנו על פי התפיסה לפיה התגובות והתייחסות לילד שלך, הן למעשה מראה ותוצאה לקשר עם הילד הפנימי בתוכך.

בקורס "ימין ושמאל" על זוגיות ניפגש עם המערכת היחסים הפנימית שלנו בין צד ימין ושמאל ונבין עד כמה השינוי בזוגיות מתחיל בשלום הפנימי בין שני החלקים הללו בתוכנו.

בקורס "לחשוב אין סוף" לפיתוח כוח הדמיון נתרגל על פי עצותיו של הרב מנחם אקשטיין הי"ד בספרו "תנאי הנפש להשגת החסידות" איך לבנות מחשבה חזקה שיכולה לפתוח מרחבים עצומים בנפש ולהביא אותנו לשליטה בעולם הרגש.

במפגש בשידור חי בקרוב ממש נלמד ותרגל את הנושא "מחשבה יוצרת מציאות" – נעסוק בשאלה: למה המחשבה לא תמיד יוצרת מציאות? נלמד כיצד לגלות את הרצון הפנימי ומה תפקידו של כוח הדמיון להגשמת חלומות ויצירת מציאות.

דמיון נובע יערוך בשבוע הבא 15/8 כ"ח אב מפגש בזום ללא עלות לפרטים נוספים ולקבלת מתנה ללא עלות לחצו כאן >>