הכשרת הפעילים של עד כאן
הכשרת הפעילים של עד כאןצילום: דוברות

ארגון "עד כאן" אירח היום (חמישי) פעילים ציונים מדרום אמריקה שהגיעו להכשרה בארץ מתוך מטרה כי ישמשו כשגרירים של מדינת ישראל במדינות המוצא שלהם לאחר שיחזרו מהכשרתם בארץ.

במהלך ההכשרה שמעו עשרות הפעילים הדרום אמריקאים על שיטת העבודה של ארגון "עד כאן", חשיפות הארגון ופעילות אגף המחקר. מי שהיה אמון על ארגון ההכשרה הוא מנהל הפרויקטים בארגון "עד כאן" אורי כהן.

בין השאר נפגשו הפעילים עם דוידי בן ציון סגן ראש מועצת השומרון ועם עזרי טובי מבעלי חברת בומרנג המפיקה סרטוני הסברה ברשת.

גלעד אך, מנכ"ל ארגון "עד כאן" אמר: "אנו מברכים את עשרות הפעילים הדרום אמריקאים אשר באו ארצה כדי להיות שגרירים נאמנים של מדינת ישראל. הפעילים נחשפו לפעילות ארגון "עד כאן" על שלל אגפיו. אין לנו ספק כי הכלים שהפעילים קיבלו בהכשרה בימים אלה ישמשו להם במלחמתם היום יומית למען ישראל במדינות מוצאם".

דוידי בן ציון סגן ראש המועצה האזורית שומרון אמר: "ארגון עד כאן עושה עבודה חשובה נגד הטרור השקוף, מלחמה אמיתית נגד הפעילות העוינת של הרשות הפלסטינית. הבאת משלחת הצעירים מדרום אמריקה היא צעד נוסף במלחמת ההסברה של "עד כאן" וטוב שהם הגיעו לשומרון כדי לראות את המציאות בעיניים כי אין קיצורי דרך. דרום אמריקה היא זירה שגועשת מתחת לפני המים ואסור להזניח אותה. אין לנו שגרירים טובים יותר מהצעירים היהודיים שגרים שם, באים ללמוד פה וחוזרים לפעול שם".