זמרים מהשורה הראשונה של עולם המוסיקה החסידי התייצבו אתמול (ראשון) לחתונת בתו של המפיק הוותיק דוד פדידה במתחם האירועים 'וואלי' בכפר סבא.

אסתר פדידה, בתם הבכורה של דוד ואביבית פדידה, נישאה לגל אריאל, תלמיד ישיבת ההסדר במעלות ותושב גבעת שמואל, בנם של עו"ד דורון ויעל אריאל, מוותיקי המשפחות בקהילה הדתית לאומית בגבעת שמואל ובעלי משרד עורכי דין מוביל בתחום הנדל"ן.

באירוע הנוצץ התערבבו יחד בכירי תעשיית המוזיקה וכרישי הנדל"ן הגדולים בארץ. במהלך האירוע, ענקי הזמר היהודי והישראלי עלו בזה אחר זה לעשות כבוד למפיק שבמשך למעלה מ-20 שנה מושך בחוטים וקובע סדר יום.

בסידור חופה וקידושין התכבד הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו, בקריאת הכתובה התכבד שולי רנד ומנחה האירוע היה ישי לפידות. על הפקת האירוע היו אחראים המפיק שניאור פליישמן וצוותו.

את החופה פתח בשירת נשמה הזמר עמיר בניון ומיד אחר כך ליוותה מקהלת 'קאפלע' שנגעה בלבבות עם השיר 'שערי שמיים'. לאחר מכן עלו הזמרים שלומי שבת, אמיר דדון, ישי ריבו, עמיר בניון, אוהד מושקוביץ, יונתן רזאל ומוטי שטיינמץ ונטלו כל אחד בתורו חלק בפסיפס המרתק של הערב, כשעל כל ההפקה המוזיקלית מנצח מאסטרו אהרל'ה נחשוני.

את ההרקדה פתח ביד רמה אוהד מושקוביץ שבקולו האדיר הרים את רחבת הריקודים במשך דקות ארוכות בליווי תזמורתו המורחבת של אהרל'ה נחשוני. בהמשך הערב עלו לביצועים מיוחדים שולי רנד, ישי ריבו, יונתן רזאל, יונתן שינפלד, יוסי שוורץ, רפאל אוזן והכנר דניאל אהביאל. אחד מרגעי השיא היה כששולי רנד ביצע 'גראמען' ארוך ומפורט בחריזה מיוחדת שכתב במיוחד לאירוע. בסיום ההרקדה קובי ברומר ביצע מחרוזת ישראלית אנרגטית כפי שרק הוא יודע.

בשעת לילה מאוחרת כשראשוני האורחים חשבו שראו כבר הכל והגיע הזמן להתקפל, הפציע לפתע מקצה האולם קולו של אברהם פריד שהגיע גם הוא לכבד ולהכיר טובה למפיק שעובד יחד איתו בשיתוף פעולה הדוק כבר שנים ארוכות. פריד הרקיד, הקפיץ וריגש את הרוקדים עד לשעות הקטנות של הלילה.