מנוחה ידלר, מנהלת מדרשת מעין שדרות ובוגרת המסלול לקורס החדש של הכשרת מאמנות רגשיות של 'עומק הקשר'מספרת כיצד הגיעה לעסוק בנושא של אימון וליווי לרווקות.

"אני עובדת עם בנות וזה תחום מדהים ללוות אותן בגילאים האלה ורציתי לרכוש עוד כוחות וכלים לליווי בתהליך הרווקות. כשחיפשתי להתמקצע הבנתי שהמסלול להכשרת מאמנות יכול לסייע לי לעזור לבנות בתהליך עומק אמיתי לפתור דברים שיביאו אותן בעזרת ה' לחופה", אומרת ידלר.

לדבריה, "יש משהו בעולם 'בניית הבתים' שתקוע. חיפשתי את הדרך איך אפשר לבנות עוד בתים בצורה עמוקה ונכונה. להציע הצעות זה טוב, אבל לפעמים קשר טוב מפסיק לא בגלל איכות ההצעה, אלא בגלל חסימה רגשית. נחשפתי למקום שבו אפשר להעביר תהליך עומק שיכול לפתור את הדברים האלה".

היא גם מסבירה מעט על הכלים שרכשה. "נחשפתי לעולם האימון שעוזר להגשים מטרות. בתחום ההכנה לחתונה, בת איכותית וטובה יכולה לשחרר חסימות קטנות ולהאמין בטוב שיקרה לה, וזה לוקח אותה קדימה. שני ערכים מובילים אותי: להאמין בטוב ולהתפלל להצלחה ושהטוב יגיע".

למידע על הקורס של הכשרת מאמנות של עומק הקשר לחצו כאן

"היה לי מקרה של בחורה שהפסיקה לפסול בעצמה כמאה בחורים. היא היתה מאוד איכותית, אבל כל דבר קטן שלא היה מושלם, מבחינתה היתה עילה לפסילה. אבל היא עצמה התאכזבה מזה שהיא פוסלת על כל דבר קטן. עבדנו יחד על הנקודה, בתהליך משמח שכולו בא ממנו ומעצים אותה ועוד לפני שהתארסה היא כתבה לי שהחיים שלה השתנו לגמרי. לפני כחודשיים היא התארסה ולשמוע אותה שמחה בהצלחה, בראיית הטוב, בלבחור את הבחור מבלי שהרגישה שהתפשרה, זה מדהים", מוסיפה ידלר.

לדעתה, נשים רבות יכולות להרוויח מהקורס להכשרת מאמנות רגשיות של עומק הקשר. "הרבה נשים יושבות בבית וחושבות במה הן יכולות לעזור לבנות עוד בתים ושווה להן לבוא, ללמוד את הקורס, כדי להתחבר לבנות מהנקודה המיוחדת שלה. זה מוסיף טעם לחיים לדעת שאפשר לעזור בדבר כל כך משמעותי שהוא ממש משימת הדור".