נטע ברזילי בביקור בניגר
נטע ברזילי בביקור בניגרמתוך הקליפ, Director: Ani James and Tomer Heymann

אחרי סיבוב הופעות בארה"ב ואירופה נטע ברזילי משחררת את הסינגל 'פלייגראונד פוליטיקה' (Playground Politica) בו היא צוללת לזיכרונות הילדות שלה, ולתקופה של 6 השנים בהן חיה בניגריה עם הזיכרונות הצבעוניים שנשארו בה.

הסינגל הזה מגיע לאחר ההצלחה הבינלאומית של הסינגל I Love My Nails, שזכה לשיתופים וקאברים מאת אמנים אמריקאיים גדולים כמו Sam Smith, Nicole Schrezinger, Kimchi, Meghan Trainor).

נטע מארחת בשיר זה את Mr. Eazi, אמן ניגרי ידוע בעולם האפרו-פופ, ששיתף פעולה עם אמנים כמו Beyonce, J Balvin, Raye ועוד. את השיר הפיק אבשלום אריאל, שעובד עם נטע מתחילת דרכה, וכתב את השיר יחד עם נטע.

ב-Playground Politica נטע משתפת לראשונה בחוויות הילדות שלה בניגריה ובארץ, ואיך הן עיצבו והפכו אותה למי שהיא היום. בבית הספר הבינלאומי בו למדה בניגריה, ה-International Institute of Tropical Agriculture, למדו יחד איתה ילדים מכל העולם, והוא נחרט בליבה כ-Happy Place שבו כולם היו שונים, ולכן כולם היו שווים. הזכרון הזה נשאר משמעותי בהמשך חייה, כשחזרה עם משפחתה לישראל והרגישה שונה ודחויה על ידי חבריה.

"חשוב לי להראות לקהל שלי את תחילת הסיפור" אומרת נטע, "הצעדים הראשונים שלי, איפה גדלתי והתנדנדתי בלי סוף. הכל נחשף בקליפ שמלווה את השיר - שיתוף הפעולה עם מיסטר איזי, ההתרגשות שלי לחזור לניגריה פעם ראשונה מגיל שש, וחומרים שהורי צלמו כשהייתי קטנטנה בניגריה וחלמתי חלומות גדולים".

במרכז השיר סימפול של השיר הישראלי הידוע "נדנדה", שמשלים את סיפור הילדות. "בישראל, כשהייתי רוצה לברוח ולצלול אל המחשבות שלי, הייתי עולה על הנדנדה, והיא היתה מחזירה אותי בזמן ומאפשרת לי להרגיש טוב, כמו שהרגשתי בבית הספר בניגריה. בראיה לאחור זה היה כמו מדיטציה" היא אומרת.

Mr Eazi שמשתתף בשיר חווה ילדות דומה לשל נטע. גם הוא גדל מחוץ לארץ הולדתו ולמד בבית ספר בינלאומי. "הרגשנו בדיוק את אותה הרגשה כשהצטלמנו ביחד, כאילו היינו יכולים להיות יחד באותה הכיתה".