כיתה
כיתהצילום: ISTOCK

בשעה טובה איום השביתה הוסר ותלמידי ישראל חוזרים היום לספסל הלימודים אחרי החופשה הארוכה, ובניגוד לשניים האחרונות זה קורה גם ללא החשש ממגפת הקורונה.

אבל בניגוד לאיומים ולחששות הנ"ל, ישנה סכנה לא חדשה שמרחפת מעל ראשיהם של תלמידי ישראל כבר שנים רבות, סכנה שהתעצמה ביתר שאת בממשלה האחרונה.

גם בשנת הלימודים הנוכחית ימשיכו לפעול בבתי הספר למעלה מ- 3,000 תוכניות חיצוניות שמופעלות ע"י ארגונים שונים, כמעט ללא בקרה של משרד החינוך, כפי שנחשף לפני מספר חודשים בוועדת החינוך של הכנסת. אגב, אין כמעט שום חשש שתכני יהדות וציונות יופיעו בתוכניות הללו.

גם בשנת הלימודים תשפ"ג פעוטות בגני ילדים רבים יוסללו לאג'נדות פוסטמודרניות קיצוניות, כאשר יוצגו בפניהם שלל אפשרויות להקמת משפחה כחלק מפירוק מבנה המשפחה המסורתי, תוטמע בהם שפה שוויונית מגדרית, שהינה עיוות של העברית וכל כולה מלחמה פמיניסטית, כחלק מתפיסה שרואה בלשון הקודש שפה מדכאת ופטריארכלית, ומוחם יישטף בכך שכאילו אין זהות מובחנת של איש ואישה, והם יכולים לבחור להחליף את מינם.

גם בשנת הלימודים הבאה עלינו בע"ה לטובה ילמדו מילוני תלמידים בספרים ובחומרי לימוד של מט"ח, ארגון שמאל קיצוני שקשור בטבורו לקרן לישראל חדשה ולאיחוד האירופי.

גם השנה המטה לחיים משותפים במשרד החינוך ימשיך לנסות בכל הכח לטשטש את המחיצות בין יהודים לערבים, ובכך ימשיך לדחוף להתבוללות לאומית במדינת ישראל.

תוך כדי כך, ממשלות זרות, כגון ארצות הברית, גרמניה, הולנד וקנדה, ימשיכו כנראה להזרים כספים לארגוני שמאל פרוגרסיביים שפועלים במערכת החינוך, כגון מכון מרחבים וגבעת חביבה, כשבמקביל הם תורמים לשלל ארגוני שמאל קיצוניים.

את מערכת החינוך ימשיכו להוביל מאות עמיתי קרן מנדל, שהשתלבו בתפקידי מפתח במערכת החינוך, קרן שהינה בעלת אוריינטציית שמאל, אשר ראשיה הינם יהודים רפורמים, ורבים מאנשי הסגל שלה הם אנשי שמאל קיצוני. הקרן תרמה בעבר לקרן לישראל חדשה והיא משתפת פעולה עם הזרוע הביצועית שלה, שתי"ל. במהלך השנים השקיעה קרן מנדל בפעילות במערכת החינוך בלבד סכום כולל של למעלה מ-200 מיליון שקלים.

כל הדברים הנוראיים הללו, שהם רק קצה התיאור של הכיבוש של משרד החינוך ע"י תכני הפוסטמודרנה, מתרחשים ללא שהורי תלמידי ישראל נשאלו אם הם מעוניינים במערכת חינוך שכזאת, כאשר ילדיהם משמשים קהל שבוי.

לאחר הבחירות, כאשר תוקם בע"ה ממשלה יהודית-לאומית, נציגי מפלגת נעם ידאגו לכך שהפארסה הזאת תסתיים.

בע"ה בשנת הלימודים תשפ"ד, מערכת החינוך של המדינה היהודית תחזור לידיו של עם ישראל ותהיה נאמנה לרוחו, למסורתו ולמורשתו.