נירו לוי
נירו לויצילום: Yonatan Sindel/Flash90

השחקן נירו לוי שנפצע באורח קשה בתאונת דרכים בתל אביב חזר להכרה וצפוי להשתחרר בימים הקרובים ממחלקת טיפול נמרץ למחלקת האורתופדית בבית החולים איכילוב.

משפחתו של לוי מסרה: "חל שיפור במצבו, הוא בהכרה מתקשר עם הסביבה וצפוי להשתחרר בימים הקרובים ממחלקת טיפול נמרץ להמשך טיפול.

''משפחת לוי מבקשת לומר תודה לכל עם ישראל על החיבוק, הדאגה, העזרה והתפילות ומאמינה שנירו יחזור לשמח את עם ישראל'', הוסיפו בני המשפחה.

שיפור ניכר במצבו של נירו לוי

ערן לוי, אחיו של נירו, אמר לחדשות 13 בתחילת השבוע: "אנחנו כרגע נלחמים על נירו, והוא נלחם על הבריאות שלו".

"הדבר החשוב זה לתת שקט לצוות הרפואי ולמשפחה ולנירו, שזה מה שהוא היה רוצה", הוסיף ערן, "ולגרום להחלמתו המהירה, ולהחזיר אותו לתפקוד הכי טוב שאפשר. אנחנו צריכים שיתפללו ובעיקר שיתנו לו את השקט, והוא יעבור את זה. זה מה שאנחנו רוצים בתור משפחה".

"אנחנו עושים הכל כדי שהוא יעבור את זה וזה מה שאנחנו רוצים, שכולם יהיו איתנו בנושא הזה", הוסיף, "להתפלל, ולעזור בעיקר לצוות הרפואי הנהדר באיכילוב, לעזור להם לבוא ולטפל בניר בדרך הנכונה ביותר ובשקט, הכי טוב שאפשר".

לוי נפצע ביום שישי שעבר כשרכב על אופנוע ברחוב הרב שלמה גורן בצפון תל אביב, כאשר על פי החשד נהג טנדר חצה באור אדום ופגע בו - ואז לוי נפגע מרכב נוסף.

צוותי מד"א פינו אותו לאיכילוב כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית, והוא הוכנס לחדר ניתוח. לאחר כמה שעות נמסר מבית החולים כי מצבו של לוי התייצב, וכי הוא יצא מחדר ניתוח ואושפז ביחידה לטיפול נמרץ כללי.

התסריטאי ומנחה הטלוויזיה רן שריג, מיוצרי הסדרה 'רמזור', ביקש מעוקביו ברשתות החברתיות לקרוא תהילים לרפואת חברו הקרוב ניר בן פנינה. בחשבון הטוויטר שלו כתב שריג: "חבר דתי פתח איתי אתמול בקריאת תהילים משותפת לנירו. כולנו יחד. השלמנו 4 סבבים ביחד לרפואתו המהירה. חוזר לפה עכשיו לבקשת המשפחה: זה הזמן. כיהודי חילוני אני מקנא בדתיים כל כך לפעמים על המשמעות במקום האבסורד המוחלט שאני חווה. בשעה הזאת ניקח הכול. קראו ושתפו".