הזמר וכוכב הרשת שוקי סלומון התארח באולפן ערוץ 7 וסיפר כיצד בחר לבטא בסרטונים שלו נושא מרכזי אחד: שמחה.

"הרבה יותר קשה להיות שמח מלהיות עצוב. להיות שמח זו עבודה יומיומית ולהיות עצוב זה פשוט להרפות. סיגלתי לעצמי מגיל קטן ועבדתי על עצמי הרבה מאוד להיות שמח ולהשתדל להתמקד בדברים החיוביים של החיים. אם נרגיל את עצמנו לחשוב כל הזמן חיובי וניאבק במחשבות הרעות, הכל ייראה אחרת. הקב"ה נתן לי מתנה גדולה שאני יכול לעשות טוב ושמח לכמה שיותר אנשים", אומר סלומון.

הוא חושב שחלק מהשמחה, זה גם לדעת לכבד אנשים שונים, ולא משנה מאיזה רקע. "צריך לכבד כל אדם ואת הדעות שלו וכל עוד הן לא עוברות על עשרת הדיברות, שומעים את הדעות ומייצרים שיח ומותר שיהיה ריבוי דעות בהם - כל עוד נדע לכבד ולאהוב את האחר - גם אם דעתו שונה. למה לדרוך ולרמוס את כבוד חברך? צריך לזכור שכולנו אחים ואחיות. עשיתי במשך שנים מיליוני סרטונים והמוני עוקבים ואף אחד מהם לא כולל לשון הרע וזה מראה שאפשר להסתדר בלי זה".

הוא נשאל כיצד התחבר למוסיקה וענה, "האהבה שלי למוסיקה היתה שם תמיד כמו צורך לאוכל ושתייה. אני חושב שמוסיקה היא משהו מאחד ומשקפת הרבה מאוד רגשות. המוסיקה מחברת אותי, מרגשת אותי, משמחת אותי והיא גם תפילה בשבילי. גם גדלתי בסביבה מאוד מוסיקלית".