דרך ארוכה
דרך ארוכהצילום: ISTOCK

"להתראות יקרה!"

סגרתי את הדלת מאחוריה, מתאפקת לשמור את האנחה שאימה להשתחרר במהלך השעתיים שהייתה אצלי.

אוף, אני לא יכולה יותר לראות אותה ככה, מסתבכת בדרך ארוכה ומפותלת, בדרך לחתונה. היא מזכירה לי בול את עצמי.

כמעט טובעת בייאוש, ותופסת חזק באמונה שאם רק הייתה הצעה טובה יותר, אם רק היו מוצאים לי את האחד, אם רק הוא היה גבוה יותר / מוביל יותר / דוס יותר... הכל היה שונה. חכמה גדולה להגיד את זה עכשיו, להדסה.

איזה דרך עברתי עד הבית הזה, שלנו. וואו, זה היה ארוך, וקשה. עכשיו אני יכולה להגיד שהיה שווה כל רגע, אבל אז? זה היה פשוט מייאש. עוד חג שמגיע, עוד יום הולדת עובר, שרק מזכירים לי שעוד לא מצאתי.

היא מוצאת בי אוזן קשבת. כן, אני יודעת להקשיב, להאיר. ואולי במקרה הזה, אני פשוט מבינה אותה כל כך. וכואבת עליה, ואני רוצה בכל ליבי לעזור לה. והיא מרגישה את זה.

לבדיקת מסלול הכשרת מאמנות של עומק הקשר

לא, אני לא רוצה לעזור לה בעוד הצעות, מי כמוני יודעת שזה לא העניין. אני רוצה להאיר לה את העומק. זה הדבר שבאמת משנה מציאות. מניסיון, תאמינו לי, הרבה ניסיון.

איך היא הייתה מתוקה כשהודעתי לה שאנחנו מתארסים. היא התרגשה וכמעט בכתה, כאילו הרגישה מה עברתי, ומה מצפה לה עוד. הקשר ביננו מזמן מזמן הרבה מעבר למדריכה-חניכה...

כמה שאני לא רוצה שהיא תעבור את החוויה הארוכה שלי! אני יודעת- אפשר אחרת!

יש לי מלא מלא תובנות, אבל תובנות- מה לעשות- צריכים כנראה להגיע לבד (כמו התובנה שתנור חם, למה תהלוש הייתה חייבת לבדוק את זה בעצמה?!)... אם רק היו לי כלים פרקטיים להעביר דרכם את התובנות האלו לאחרות. הרי ניסיון- יש לי. אכפתיות- ועוד איך. רצון- עד השמים! לעזור לה, ולעוד מלא רווקות נוספות שאני מכירה (ויש מלא! אמאל'ה, זה פשוט לא יאמן כמה תופעה הזאת רק הולכת וגדלה!).

אני מבינה מה זה להיות שם, ואני מבינה מה זה לצאת משם... אני יכולה לעשות טוב להמון המון בנות.

"אורי, מה אתה אומר? אולי זה היעוד שלי? הדרך הזו שלנו לא הייתה סתם כנראה", יאמר לזכותו שהוא לא גלגל עיניים, רק צחקק.

הוא כל הזמן אומר לי את זה, הנה, עוד תובנה שהייתי צריכה ללמוד לבד, כמו תהלוש... כנראה שתובנות לא מספיק להגיד, אבל איך גורמים לאחרים להבין אותן?! בטוחה שיש איך.

את יודעת איך זה מרגיש להתעכב בדרך להקמת בית, וחושבת שיש לך איך לעזור? פוגשת רווקות? מרגישה שחסר לך כלים מקצועיים לתת הכוונה נכונה? מרגישה שניסיון החיים שלך יכול לתרום לעוד רווקות? רוצה לקבל כלים שיעזרו לך לעזור לרווקות למצוא את החתן שלהן? גם את רוצה להבין מה הסוד מאחורי 1000 חתונות, ויותר?

נחשפת שיטת האימון שהביאה 1,000 בנות אל החופה!

מכון עומק הקשר מזמין אותך- שיודעת מה הן עוברות בדרך לחופה- לכנס ראשון מסוגו. בכנס תחשפי לכלים פרקטיים מבית מכון עומק הקשר, שיעזור לך להוביל רווקות אל היעד. הערב ילווה בקטעי תיאטרון שימחיש לך את החומר בדרך של חוויה.

לבדיקת מסלול הכשרת מאמנות של עומק הקשר

למה את מחכה?!