קפה ודמיון
קפה ודמיוןצילום: דמיון נובע

קפה, הוא אחד המוצרים הרווחים ביותר. למה? יש שיגידו, בגלל הטעם. יש שיגידו, זה מעורר אותי. אבל זה לא רק בגלל הסיבות האלה.

כשאנחנו שותים קפה, או כל דבר אחר, אנחנו שותים בעיקר את ה"דימוי" שהוא מייצג. הקפה מייצג שחרור, חופש, עצירה, מגיע לי להתפנק.. כל אחד והדמיון שלו..

בדרך כלל, כשמדברים על תחום הנפש ושינויים פנימיים מקבלים רושם רציני. עמוק. משמעותי. אבל לנו, העבודה בדמיון נובע הוסיפה בעיקר - חיים, זרימה, צחוק, שחרור, חופש.

לכן כל מי שרואה את עצמו כאחד שמחפש להיפגש בנחת, להיפתח לאוצר הדמיון, להסתקרן יחד במשהו חדש, ליהנות מהמרחב והגיוון בתוכך, ללמוד על מבנה הנפש ויכולת הבחירה.

מכון דמיון נובע מזמין אותך למפגש "קפה ודמיון" עם מנחי הקורסים שלו ("תה צמחים ודמיון" לבריאים) מפגש ייחודי ללא עלות!

מפגש מלא בתוכן, דמיון וכלים מעשיים. ניפגש עם לב פתוח, סקרנות וכנות במספר מוקדים - פרדס חנה / גן הבוטני בירושלים/ זום. המפגשים יתקיימו בהתאם למיקומים ולזמנים של מבחר הקורסים השנתיים שלנו.

לפרטים ולשמירת מקום - לחצו כאן >>>

מה תקבלו במפגש?

גילוי של דמיון ומרחב עשיר, חי ומגוון בתוכנו. כלים מעשיים איך "לצאת מקופסא רגשית/ מחשבתית" בה אנו תקועים, הבנת נפש האדם - כיצד התנגדויות פנימיות הן בעצם הזדמנויות, וכל המידע והפרטים על הקורס השנתי.

מה יעשה את זה כיף?

כבוד הדדי. התרגילים בדמיון. אווירה חמה וכיבוד. אינטימי ואישי - מוגבל בכמות המשתתפים.

אנחנו בדמיון נובע, ניתן את כל מה שנוכל. נבנה מפגש איכותי ומלמד עם כלים מקצועיים. יש לנו שיטה מדהימה והיא מתנה שמשנה חיים, לכן אנחנו מחפשים אנשים שרוצים להתאים לקבל מתנה כזו, להמשיך איתנו קדימה ולהעמיק בהיכרות עם דמיון נובע.

מאות אנשים נהנו ממפגשי "קפה ודמיון", כל כך שמחים לקיים שוב את המפגשים

מחכים ליהנות ולגדול יחד איתכם.

הנה הקישור לכל הפרטים ושמירת מקום - הכנסו לכאן>>>

קפה ודמיון
קפה ודמיוןצילום: דמיון נובע

לפרטים ושמירת מקום – לחצו כאן >>>