אמילי עמרוסי
אמילי עמרוסיצילום: חזקי ברוך

אשת התקשורת אמילי עמרוסי מתוסכלת מכך שאינה יודעת למי להצביע בבחירות לכנסת שייערכו בעוד 46 ימים.

בתוכנית הרדיו שלה ברשת ב׳ סיפרה עמרוסי: "אני מרגישה עכשיו באופן אישי שאין לי למי להצביע, יש קבוצה גדולה של אנשי ימין שלא מעוניינים בנתניהו, שלא רוצים את נתניהו, לא חושבים שנתניהו מבטא עמדות ימין במעשיו".

עמרוסי מתחה ביקורת על המינויים שנתניהו מינה לאורך השנים ואמרה כי יש אנשי ימין ש"לא חושבים שנתניהו טוב למדינה במינויים שהוא ממנה באופן קבוע אנשים קטנים ממנו כדי שלא יעפילו עליו ואת האנשים הטובים האיכותיים הוא מסלק מהזירה, ראינו את זה עם ציפי חוטובלי שנשלחה ללונדון וגלעד ארדן שנשלח לאו"ם, וכהנה וכהנה אנשים שהועלמו, ואת האנשים הקטנים הוא מגדיל".

"אנחנו לא רוצים את נתניהו. זו קבוצה מאוד גדולה. איך אני יודעת שזו קבוצה גדולה? כי היו שישה מנדטים כאלה בבחירות הקודמות שהצביעו בנט, אנחנו אנשי ימין ולא מעוניינים בנתניהו. למי יצביעו האנשים האלה? שישה מנדטים, ארבעה מנדטים, שני מנדטים, למי יצביעו?".

עמרוסי הסבירה מדוע היא לא תצביע למחנה הממלכתי או ליש עתיד: "ברשימה של לפיד וגנץ יש אנשי שמאל כבדים, אני לא יכולה להצביע לאנשי שמאל. אני לא מזדהה עם העמדות של גנץ. אני לא יכולה להצביע למי שדיבר על סימטריה בין אלימות המתנחלים לבין הטרור הפלסטיני ועשה את זה כמה פעמים. אני לא אצביע לגנץ, אין לי למי להצביע. מצאתי את עצמי בלי בית".