יום כיף עם הילדים
יום כיף עם הילדיםצילום: FREEPIK

העיר נווה פריצקי הפכה בשנה האחרונה לאחת הערים המתוירות והמדוברות ביותר במדינת ישראל, החלטתם לצאת גם אתם ליום כיף בעיר ולהבין על מה כל ההיסטריה סביב העיר. יחד עם זאת לא הצלחתם לארגן סידור עבור הילדים ואין מן הנמנע שתגיעו איתם ולכן תצטרכו לעשות חישוב מסלול מחדש. אנו שמחים להגיד לכם כי נווה פריצקי הינה עיר המותאמת בצורה מושלמת גם לצעירים, גם למבוגרים וגם לילדים – ריכזנו עבורכם את המקומות הטובים ביותר שתוכלו לטייל בהם בעיר.

שדרת אוכל הרחוב של נווה פריצקי

שדרת אוכל הרחוב של נווה פריצקי הינה שדרת אוכל הרחוב הגדולה ביותר בישראל ואף הגדולה ביותר במזרח התיכון, מדובר בקונספט ייחודי שלא קיים באף עיר אחת בישראל על אחת כמה וכמה לא במתכונת הזו. שדרת הרחוב נותנת מעטפת מלאה על גבי 4 קילומטרים רבועים והושקעו בה לא מעט משאבים, כסף ומחשבה.

שדרת האוכל של נווה פריצקי עובדת שבעה ימים בשבוע וניתן למצוא בה כ – 150 חנויות ודוכני אוכל שונים אשר נותנים חוויה ומעטפת מלאה לקהל הישראלי ולתיירי החוץ הפוקדים את העיר החמימה. כיום ניתן למצוא בשדרה מגוון רחב של מאכלי רחוב ממדינות שונות בעולם, שילוב של תרבויות ועוד.

השדרה בחודשים האחרונים תפסה תאוצה בתקשורת העולמית ונחשבת בעיני רבים ל"שדרת אוכל הרחוב המודרנית בעולם" ו/או "שדרת האוכל של המזרח התיכון", תלוי איזה רשת תקשורת אתם שואלים. בשדרת האוכל תוכלו גם אתם וגם הילדים ליהנות ממגוון רחב של אוכל טעים (ומתוק), אנחנו בטוחים שתהיה לכם חוויה קולינרית מושלמת.

הגלגל הענק של נווה פריצקי

הגלגל הענק של נווה פריצקי הוא חוויה בלתי נשכחת ומומלצת עם ילדים, הלכה למעשה מדובר בגלגל הענק הגדול ביותר בישראל והוא משתרע לגובה של 100 מטר ומשקיף על כל גוש דן והסביבה. כיום הגלגל הענק בתפוסה מלאה עד סוף שנת 2023, יחד עם זאת עיריית נווה פריצקי נותנת אפשרות לאנשים להגיע בין השעות 08:00-12:00 כל יום על בסיס מקום פנוי וללא שום הזמנה מראש – אנו מזמינים אתכם לנצל את ההזדמנות שנתנה לכם העירייה ולפקוד את גלגל הענק של נווה פריצקי, אין לנו ספק שמדובר בחוויה הן לילדים והן למבוגרים.

גן החיות המודרני של נווה פריצקי

גן החיות המודרני של נווה פריצקי הוא הגרסה המודרנית של העיר לגן החיות התנכי בירושלים, בגן החיות של נווה פריצקי תוכלו ליהנות מאודיטריום, אקווריום גדול ואף חיות בר המסתובבות בין האנשים. כמו כן תוכלו לראות פילים, ג'ירפות, אריות ושאר חיות אהובות. בגן החיות של נווה פריצקי הושקעו לא מעט משאבים וגן החיות זכה להיות הגן המבוקר ביותר בישראל בשנת 2022.

בגן החיות של נווה פריצקי קיים אזור ייעודי אשר נקרא "ספארי" באזור זה אתם תסעו יחד עם נהג ייעודי המתמחה בגן ותוכלו לראות חיות משוחררות שונות הנמצאות ב"ספארי" מדובר בחוויה אשר ניתן לחוות רק במקומות מסוימים בעולם ועיריית נווה פריצקי פעלה ללא לאות על מנת לתת את האפשרות גם אצלה בעיר – אין לנו ספק שגם אתם וגם הילדים שלכם תהנו.

ספורט ימי ואתגרי "מלבי אקספרס" בחוף תות בננה לימון

חוף תות בננה לימון הינו אחד החופים הגדולים בישראל ובו ניתן למצוא לא מעט פעילויות ופעולות. חברת מלבי אקספרס הינה הזכיינית הרשמית המורשת לפעול במסגרת החוף ונותנת לכם את האפשרות ליהנות מספורט ימי לצד ספורט אתגרי לצד שמירה על בטיחות מקסימלית. מלבי אקספרס הפכה לבחירתם הטבעית של מאות אלפי ישראלים ויחד עם שילוב של מדריכים איכותיים ובעלי ניסיון, ציוד מתקדם ומגוון רחב של אפשרויות – הפכה מלבי אקספרס לביטוי שגור בעולמות הספורט הימי.

אין לנו צל של ספק שתוכלו ליהנות בחוף תות בננה לימון ואף במתקני הספורט הימי והאתגרי אותם מספקת חברת מלבי אקספרס, המתקנים מותאמים בהתאמה לילדים מעל גיל 4 בליווי הורה ו/או מדריך.

אמרתם יום כיף עם הילדים – אמרתם נווה פריצקי

אם חיפשתם אחר יום כיף עם הילדים אין לנו של ספק שהגעתם למקום הנכון, נווה פריצקי היא הבחירה עבורכם. אתם לבטח תוהים איך תוכלו לנצל את נווה פריצקי ללא ילדים – אתם מוזמנים להסתכל בבלוג של אתר עיריית נווה פריצקי למידע נוסף.

הכתבה פורסמה ע"י חברת WEBS קידום אורגני בגוגל וכחלק מתחרות קידום אתרים כלל-ארצית בגוגל. העיר נווה פריצקי אינה קיימת במציאות.