עו"ד אוריאל חור נזרי
עו"ד אוריאל חור נזריצילום: ערוץ 7

עו"ד חור אוריאל ניזרי שביקש לשכור דירה לא שיער כיצד תיראה השיחה עלו עם המתווך, כשכבר היה מנוי וגמור סיכום על שכירות הדירה עבור משפחתו שאף הזמינה ציוד ותיכננה את המעבר.

המתווך, בחוסר נעימות, ביקש להודיע שבעל הבית התחרט והדהים את נזרי בסיבה. "הבן אדם כבר שנה וחצי מפגין נגד נתניהו, הוא חושב שכל הארגון של נתניהו זה ארגון פשע", אמר המתווך לעורך הדין בשיחה שפורסמה ב-N12. "הוא חושש מאוד שמחר אם נתניהו יעלה לשלטון, הוא יהיה כמו פוטין, כמו ארדואן, הוא אומר אני יכול להיות בכלא בגללו. אתה מאחורי הקלעים דואג ועוזר לזה שנתניהו יעלה לשלטון".

המתווך התייחס בדבריו, לעובדה שניזרי מייצג את יאיר נתניהו, בנו של יו"ר הליכוד, בערעור שהגיש בתביעה שהגיש נגדו אבי אלקלעי, לשעבר עורך וואלה. "הוא אומר שאתם אנשים מדהימים. הוא אומר אין ספק שאלה השוכרים הפוטנציאלים, אבל הוא אומר 'חזרתי הביתה, היה לי יום מאוד מאוד קשה ושיתפתי גם את אשתי. כל מה שאני נלחם בו ואנחנו יוצאים להפגנות - אוריאל נמצא בדיוק בצד השני. אני לא יכול להרשות לעצמי להשכיר את הבית למישהו שעוזר לביבי להרוס את המדינה".

עו"ד ניזרי שאל: "אני רוצה להבין, אתה מדבר ברצינות? הילדים כבר הודיעו בבית ספר שהם עוברים. אתה מבין איזה נזק זה? הם כבר באו וזה הבית שלהם, כבר תכננו, השקענו וכבר הזמנו וקנינו דברים".

המתווך חזר שוב שוב על הנימוק, "מפריע לו כל העשייה שלך בנושא. תשמע, קשה לו עם נתניהו. בן אדם בגיל שלו כבר, יוצא עם האישה והילדים להפגנות, כמעט קיבל מכות בהפגנות האלה ומאוד קשה לו עם הנושא הזה. זה לא הייצוג של משפחת נתניהו, זו העשייה שלך מאחורי הקלעים להעלות את נתניהו שייבחר, והוא מאוד מאוד חרד למדינת ישראל. הבן אדם אומר שהוא לא יכול היה לחזור לעצמו באותו יום, הוא לקח את זה מאוד קשה".

"הפעולות שנעשות על ידך בשביל שנתניהו יצליח, זה מפריע לו כי זה הפחד שלו שנתניהו יצליח. לא היה מפריע לו שאתה ואשתך גם תבחרו בנתניהו כאנשים רגילים, אבל מפריע לו כל העשייה שלך לטובתו", סיכם המתווך.

עו"ד ניזרי הבהיר כי המילה האחרונה טרם נאמרה. הוא שלח מכתב התראה לפני תביעה בו כתב, "המעשים שנעשו על ידכם הינם חמורים ביותר ויש להצטער כי נעשו. טוב היה להם ולעולם אילו לא נעשו כלל וכשנעשו יש להוקיע אותם בכל פה. אוי לה למדינה בה לא יינתן שירות לאדם בשל עבודתו ו/או עשייתו הציבורית ו/או הפוליטית בוודאי שעה שאין שום פסול במעשים אלה. מה עשו לכם שני ילדיו הקטנים בני ה-4 וה-7 של הח"מ ובת זוגו ואף הח"מ בעצמו אשר הרגשתם צורך לפגוע בהם בצורה כל כך קשה ולמה?"

לקריאת מכתב ההתראה המלא לחצו כאן

לטענת ניזרי הוא פנה לבעל הדירה וביקר לשוחח איתו ונענה במלים הללו: "אני מבין ששמעת שאינני מעוניין להשכיר לך את הנכס כי אני מודאג ממערכת היחסים העתידית שלי איתך לאור מה ששמעתי בפגישה בינינו. אשמח לדבר איתך ולהסביר לך למה אבל לפני זה בבקשה תשלח לי מסמך חתום שבו אתה מצהיר (1) שאתה לא מקליט את השיחה (2) שאתה מודע שאין לי שום מחויבות להשכיר לך את הנכס ושאין לך ולא יהיו לך כל תביעה עתידית לגבי הנכס".

לערוץ 7 אמר עורך הדין: "הפגיעה והעלבון העצומים ברמה האישית, מקבלים זווית לאומית מפחידה בהרבה. נראה שאנו נמצאים בימים אפלים מאוד. יש שהפכו אח לאויב ואויב לאח. בימים אלה תוגש תביעה ואנו תקווה כי בית המשפט יתן את הפסיקה המתאימה בנסיבות אשר תמנע התנהגות שכזו בעתיד".

המתווך סירב להגיב על הדברים ובעל הדירה לא מסר תגובה.