לקראת סגירת ההרשמה לקורס מקיף ללימוד והכשרה בשיטת דמיון נובע מחזור תשפ"ג, מנחת הורים וזוגיות זיווה מאיר מספקת צוהר לשיטת 'דמיון נובע' ולהשפעתה הגדולה על חייו של מי שמשתמש בה.

"מי מתפנה היום לדמיון? כולם בעסקים, עובדים, פועלים. אבל מה עם הדמיון? מי שמוכן לעצור לכמה רגעים, לנשום, לעצום עיניים ולהתמסר לדמיון לכמה דקות יגלה עולם מופלא. הפלא הכי גדול הוא שמדובר בעולם שנובע מתוכי ולא ידעתי עליו כלל. זה גן עדן שלם שהוא העולם שלי ולא של אף אחד אחר. זו הדרך הטובה ביותר לגלות את עצמי", מסבירה מאיר.

היא גם מביאה דוגמה לדבריה. "בכל פעם אחרי שתרגלתי בדמיון נובע מאוד רציתי פסנתר. סבתי ודודתי היו מנגנות על פסנתר ותמיד היה לנו כזה בבית. כשעברנו לירושלים לא היה מקום לפסנתר, אבל שמתי לב שבכל פעם שאני עושה את התהליך השתוקקתי לפסנתר ובסוף הוא הגיע מתוך הצורך העמוק. בדמיון נובע קורים דברים".

"השיטה יכולה לעזור בכל צומת דרכים, במיוחד כשיש לנו מצב מלחיץ, סוגיה מלחיצה מחולי ועד מצב כלכלי קשה ונושאים נוספים. כשאני מבררת את העולם הפנימי שלי, אני יוצאת אחרת. המציאות לא תמיד משתנה, אבל נוכל לבחור מה אנחנו עושים עם המציאות הזו", מסכמת מאיר.

השבוע! מכון דמיון נובע מזמין אותך למפגש "יושבים על קפה ודמיון עם מנחי הקורסים" מפגש ייחודי ללא עלות!

מפגש מלא בתוכן, דמיון וכלים מעשיים עם עמית קדם מייסד השיטה, נוריאל אהרון מנחה ראשי ומנהל המכון וצוות המנחים. ניפגש עם לב פתוח, סקרנות וכנות במספר מוקדים - פרדס חנה / גן הבוטני בירושלים/ זום. המפגשים יתקיימו בהתאם למיקומים ולזמנים של מבחר הקורסים השנתיים שלנו הנפתחים ממש בקרוב.

מה תקבלו במפגש?

גילוי של דמיון ומרחב עשיר, חי ומגוון בתוכנו. כלים מעשיים איך "לצאת מקופסא רגשית/ מחשבתית" בה אנו תקועים. הבנת נפש האדם - כיצד התנגדויות פנימיות הן בעצם הזדמנויות, וכל המידע והפרטים על הקורס השנתי.

לפרטים ולשמירת מקום לחצו כאן >>>

שימו לב, נשארו מקומות אחרונים בלבד לשנת הלימודים הקרובה – מעל 80 איש כבר נרשמו. הזדרזו להחליט כבר מתחילים.

הזדמנות אחרונה השבוע לשבת על 'קפה ודמיון', קודם כל ליהנות מהדמיון והנפש ואז להחליט האם יש לך כאן ברכה ומתנה לחיים ולמקצוע.

לפרטים ולהרשמה יושבים על קפה ודמיון השבוע – לחצו כאן>>>

לפרטים מלאים על לימודים והכשרה בשיטה – לחצו לטעימה וחוויה במתנה ולקבלת סילבוס הקורס >>>