לקראת סגירת ההרשמה לקורס מקיף ללימוד והכשרה בשיטת דמיון נובע מחזור תשפ"ג, נפגשים מחר! מכון דמיון נובע מזמין אותך למפגש שיתקיים מחר בהנחיית עמית קדם, נוריאל אהרון וצוות המנחים - "מפגש יושבים על קפה ודמיון - כל הפרטים כאן "

הצטרפו לשיחה של אסתר מידד ומאירה דולב, שתיהן מנחות קורסים בדמיון-נובע, על היכולת של הדמיון לגלות לנו את נקודת הכשל העמוקה הנחבאת בתוכנו, שמנהלת אותנו בלי שנדע, ומתוכה לפגוש גם אפשרות אחרת של בחירה בטוב.

"יש בנו נקודת כשל לא מודעת, שמופיעה כל הזמן בחיים ומנהלת אותנו, הדמיון עוזר לנו לזהות אותה. כשאני מזהה אותה – פתאום מתגלה מפה של הנפש", אומרת מידד. "בעצם זה גילוי הנפש, ואז אני יכולה לבחור לא ללכת שבי אחרי מה שמנהל אותי. יש נקודת בחירה, שהיא התיקון של נקודת הכשל. אני יכולה לעצור, לזהות אותה ולבחור.

"חיפשתי הרבה שנים את שורש הדברים, היה לי חשוב שזה יהיה אמין. בדמיון נובע מצאתי את השורש והאמינות, בגלל שזה נובע מתוכנו. אני יודעת להקשיב, לשאול, והדמיון מספר את הסיפור, וזה הכי הכי אמיתי, נוגע בנקודה.

"נשים אומרות לפעמים, אני לא יודעת לדמיין, אבל באמת, לכל אחת יש את זה, ואם מתמקדים פנימה הסיפור פשוט עולה. מה שמענין הוא שהסיפור גם מאד מפתיע וגם מאד מוכר. בכל סיפור יש את המקום שקשה לפגוש, יש בו כאב ואנחנו לא אוהבים לפגוש כאב, אבל אם אנחנו מוכנים לשהות רגע בתוך הכאב, צומח משם הפתרון, הוא פשוט עולה והוא אמיתי ואותנטי, לא משהו שמישהו מכתיב לי, אפילו לא השכל שלי מכתיב לי, זה פשוט הסיפור שלי".

מידד סיפרה על עצמה, שאחת המתנות שקיבלה מדמיון נובע זה היכולת לעשות לעצמה תהליך אישי. "החלטתי שאני עושה לעצמי כל שבוע תהליך אישי, זה לא פשוט לדחוף את זה בלו"ז, אבל זה תמיד מתגמל, זה חושף לי את הסיבה. למה אני מרגישה כאב, מה הדרך שלי, מה מפת הנפש שלי, מה הסיפור שמאחורי הסיפור.

"הגיעה אלי מישהי שנשואה כמה שנים ולא בהיריון, יש בזה צער גדול. בתהליך הדמיון, אני לא מכוונת ומדריכה . מה שהנפש מספרת, זה מה שמתאים לה לספר עכשיו. התגלה בתהליך שבעצם ,יש לה פחד גדול מאד להיכנס להיריון, בעצם בתוכה היא לא רוצה, והיא עצמה חוסמת את ההריון. היה בזה כאב מאד גדול, ובכי גדול, וגם שחרור גדול. הנקודה התגלתה. עכשיו התחילה עבודה, שעווברת דרך הנפש הנובעת, הנפש גם תנביע את הדרך המתאימה לה לראות את הפחד, לפגוש אותו. מה שמדהים שבתהליך צומח גם פתרון, צומח ריפוי. השלב הבא הוא ללמוד ליישם אותו בחיים, ובע"ה מחכים לראות תוצאות. אבל אי אפשר להכתיב את הקצב. לאדם יש ידע פנימי . וזה פשוט יקרה .

"מאוד חשוב לי שכל דבר יהיה מקושר ליהדות, לקב"ה, לאמת. שיטת דמיון נובע מבוססת על תורתו של האדמור מפיאסצנה, ר' נחמן, הרב קוק. תורה שמגלה את מבנה הנפש שלנו. עצירה, הקשבה והריפוי נמצא אצלי.

"אני חושבת שיש פה בשורה שהיא סוג של גאולה. כתוב "לא ילמדו עוד איש את רעהו ואיש את אחיו דעו את ה' כי כולם ידעו אותי למקטנם ועד גדולם.." - יש משהו שאתה בעצם חוזר להיות המטפל של עצמך, לא נזקק כל הזמן לעזרה מבחוץ. הנפש היא מאוד עצמאית. לכל אחד יש את הדיבור הפנימי שלו.

נפגשים מחר! מכון דמיון נובע מזמין אותך למפגש "יושבים על קפה ודמיון עם מנחי הקורסים" מפגש ייחודי ללא עלות – יום שני ו' חשון , 31/10 בשעה 20:30

מפגש מלא בתוכן, דמיון וכלים מעשיים עם עמית קדם מייסד השיטה, נוריאל אהרון מנחה ראשי ומנהל המכון וצוות המנחים. ניפגש עם לב פתוח, סקרנות וכנות.

מה תקבלו במפגש?

גילוי של דמיון ומרחב עשיר, חי ומגוון בתוכנו. הבנת נפש האדם - כיצד התנגדויות פנימיות הן בעצם הזדמנויות ועוד. בנוסף תקבלו את כל המידע והפרטים על הקורס השנתי.

לפרטים ולשמירת מקום לחצו כאן >>>

שימו לב, נשארו מקומות אחרונים בלבד לשנת הלימודים הקרובה – מעל 90 איש כבר נרשמו. הזדרזו להחליט כבר מתחילים.

הזדמנות אחרונה מחר לשבת על 'קפה ודמיון', קודם כל ליהנות מהדמיון והנפש ואז להחליט האם יש לך כאן ברכה ומתנה לחיים ולמקצוע.

לפרטים ולהרשמה יושבים על קפה ודמיון השבוע – לחצו כאן>>>

רוצה לקבל עכשיו את כל הפרטים על שנת הלימודים במכון ולהתחיל מיד לאחר השארת פרטים לטעום ולחוות מהשיטה?

כאן לאחר רישום בקישור הבא ישלח לך סילבוס מפורט ויפתחו עבורך 3 קורסים דיגיטליים בדמיון נובע: ילד פנימי, ימין ושמאל בנפש האדם ופיתוח הדמיון עפ"י משנתו של הרב מנחם אקשטיין הי"ד.

לפרטים מלאים על לימודים והכשרה בשיטה – לחצו לטעימה וחוויה במתנה ולקבלת סילבוס הקורס >>>