נחמה ביטקובר, העומדת בראש מכון 'עומק הקשר' שוחחה עם חני רובין על הדרך להכשרות מאמנות.

בפתח השיחה נזכרו השתיים כיצד הגיעה חני למסלול להכשרת מאמנות. "זה היה במקרה. פניתי לקבל עזרה בעצמי. פגשתי אותך, דיברנו גם על הרקע הטיפולי שלי והצעת להצטרף לקורס הבא שנפתח. ראית בזה יתרון שאוכל גם לעשות עבודה עם עצמי וגם להביא פן אחר לקבוצת המאמנות".

חני הגיע למסלול כשעדיין לא היתה נשואה ושינתה את קו המחשבה של נחמה. "זה עשה לנו שינוי לא קטן במכון. עד אז חיפשנו רק נשים נשואות וכשהגעת זה שינה את החשיבה שלי. פתח פתח לרווקות אחרות. משהו נשבר לי בקיבעון אפשר לומר. יש בנות שאפילו מבקשות לכתחילה מאמנות רווקות. מישהי שמבינה אותן".

הירשמי עכשיו ללא עלות לכנס החשיפה שיערך ביום א' הקרוב בו תוכלי להכיר לעומק את השיטה

"האמת שזה שינה גם משהו אצלי", מוסיפה חני. "עקבתי אחרי המיילים של המכון כמה שנים טובות ורציתי להיות חלק מזה אבל חשבתי שאף אחד לא יסתכל עלי בגלל שאני רווקה. זה שהצעת לי להצטרף שינה גם אצלי את המחשבה אין לי מה לתת. האמון שלך בי נתן לי את הכח לעשות את העבודה הזאת ולעזור לעוד בנות גם אם לא הצלחתי עדיין בעצמי להתחתן. זה נתן משמעות לרווקות שלי. זה היה מאד מיוחד. לא נכנסתי להיות הקייס סטאדי של קבוצה, רציתי להיות מקצועית אבל גם ידעתי שאני לא יכולה לגעת בבנות אחרות אם אני לא מוכנה לגעת בעצמי קודם, והקורס היה המקום הבטוח לעשות את זה. גיליתי נשים תומכות ורגישות".

חני ממליצה גם לבנות נוספות לבוא ולהשתתף בהכשרת המאמנות. "אני ממליצה בחום. הקורס היה מאד מותאם גם אלי כרווקה וגם הביא רמת מקצועיות גדולה מאד. למדתי הרבה ועשיתי את זה עם המון תמיכה. אם מישהי מרגישה שיש לה מה לתת וזה בוער בה, שלא תיתן לרווקות להיות הסיבה לא להגיע. זה נותן תחושת שליחות גדולה. יש הרבה תמיכה שגם כשקשה יש מישהו שמחזיק".

"ברמה האישית זה דחף אותי לפתוח קליניקה. זכיתי ללוות כמה וכמה בנות. שלוש לחופה ומי שעוד לא התחתנה עשתה תהליכים מדהימים. אני פוגשת אומץ גדול של הבנות וזה מחזק אותי מאד. זה גם מפגיש אותי עם עצמי, יש רגעים שזה יותר קל יש רגעים שפחות, אבל זה תמיד נותן לי כח לקום ולהיות שם בשבילן ולהשתמש בחומרים שלי כדי לעזור. מרגש אותי שהן סומכות עלי ונפתחות אלי. נותן לי תחושה שהרווקות שלי לא סתם, לא מבוזבזת. לא ציפיתי להתחבר לנישה הזאת כ"כ אבל התאהבתי בעבודה עם הבנות וזה ממלא אותי מאוד", היא מוסיפה.

הירשמי עכשיו ללא עלות לכנס החשיפה שיערך ביום א' הקרוב בו תוכלי להכיר לעומק את השיטה