ללוות לחופה
ללוות לחופהצילום: istock

למה בחורות איכותיות לא מקבלות הצעות מתאימות? ומה עוצר אותן מלקבל החלטה? מכון "עומק הקשר", שחגג לאחרונה את הליווי המקצועי של החתונה ה-1,000! חושף את השיטה החדשנית שמאחורי ההצלחה ומזמין אתכן להכיר את מקצוע האימון הרגשי לחתונה שמעניק לרווקות תקווה חדשה בחיפוש האהבה.

"הרווקות היא כמו מבוך מסובך ומפחיד, מלא במכשולים, מבויים סתומים וטעויות בדרך", אומרת השחקנית רחלי מושקוביץ (תיאטרון לחישה) שתשתתף בכנס ותמחיש בקטעי משחק סצנות מחייה של מאמנת לחתונה. "הן רוצות מישהי שתוביל אותן, תלך איתן את הדרך ותחזיק עבורן את הפנס במסדרון החשוך – ובדיוק בשביל זה התכנסנו, כדי ללמוד איך אפשר להפוך את זה משחנ"ש של פריקת רגשות לתהליך מצמיח ומניע, למציאת אהבה".

לצפייה לנשים בלבד:

רחלי מושקוביץ: "הרווקות היא כמו מבוך מסובך ומפחיד, מלא במכשולים"עומק הקשר

במכון "עומק הקשר" מזמינים מחנכות שמינית, רבניות, חברות של רווקות שמלוות אותן בחיפוש הזוגיות וכמובן גם את מי שכבר עוסקת באימון רגשי לכנס חגיגי שיתקיים אונליין בכ"ח בתשרי (23.10.22) ובו תיחשף השיטה החדשנית שכבר הצליחה להוביל 1,000 רווקות אל החופה.

עוד ישתתפו בכנס – הרב שמואל אליהו, מייסדת המכון נחמה ביטקובר ופאנל המאמנות לחתונה של "עומק הקשר" שיספרו איך הופכים כישרון טבעי למקצוע שהוא שליחות.

לכל הפרטים על כנס החשיפה המרגש – היכנסו עכשיו >>