כולנו אנשים עם נשמה ייחודית
כולנו אנשים עם נשמה ייחודיתצילום: עדי ירושלים

רחבת הכניסה במרכז 'עדי ירושלים' נצבעה כולה במעגלי ריקודים כאשר מאות רבות של אנשים הגיעו לשמוח ולרקוד עם עשרות חניכי 'עדי' בשמחת בית השואבה המסורתית שמתקיימת מידי שנה במקום.

בין מאות המשפחות, המתנדבים והאורחים פקדו את המקום גם אישי ציבור ובניהם יו"ר ארגון 'יד שרה' הרב אורי לופליאנסקי, ארהלה וינגרטן יו"ר עמותת דרכי מרים וסגן ראש עיריית ירושלים צביקה כהן.

"שמחת בית השואבה בעדי ירושלים הפכה להיות מסורת שמושכת אליה אורחים רבים שעולים לירושלים ובוחרים לשמוח יחד עם חניכי המקום. האירוע הזה הוא התמצית של אחד הערכים שהכי מורגשים בעדי ירושלים בכל ימות השנה – השמחה", מספרת שלומית גרייבסקי מנכ"לית עדי ירושלים. "אני מודה מקרב לך לכל המשפחות, המתנדבים ואנשי הציבור שהגיעו לחגוג איתנו וחיממו את הלב לצוות ולילדים".

ארהלה וינגרטן יו"ר דרכי מרים וחבר הנהלה בעדי: "רואים את האהבה בין החניכים לצוות, בין המשפחה לצוות, בין המתנדבים לחניכים ולמשפחות ולהגיע לדרגה כזאת של אהבת חינם זאת עבודה של 365 ימים בשנה. אנשים שנותנים את נפשם 24/7 באהבה גדולה, לא היה אדם אחד שלא נהנה מהאירוע המיוחד".

הרב אורי לופוליאנסקי יו"ר יד שרה נאם באירוע: "וואו, איזה שמחת בית השואבה לכלל עם ישראל. יחד כולם כאחד, אנחנו כולנו בני איש אחד וכולנו אנשים עם נשמה ייחודית שהקדוש ברוך הוא העניק לנו וביחד כולנו עם ישראל חי, חג שמח".