שמחת תורה
שמחת תורהצילום: David Cohen/Flash90

בחצרות החסידים ובהיכלי הישיבות מסכמים את חג שמחת תורה וערוץ 7 מביא את סיכום האירועים - באיזה עלייה כובדו הרבנים, כמה זמן נמשכו הריקודים בהקפות והרב שרקד עם ספר תורה בגודל 7 ס"מ.

גור: ההקפות קוצרו לאחר שהאדמו"ר חש חולשה קלה מה שלא מנע ממנו להשתתף בכל התפילות בבית הכנסת למעט שחרית ומוסף שהתפלל בחדרו ויצא מספר פעמים אל תוך בית הכנסת.

האדמו"ר כובד בהחזקת ספר תורה בהקפה הראשונה של ליל ויום שמחת תורה וכן כובד בעליית חתן תורה וחתן בראשית.

בעלז: האדמו"ר השתתף בכל ההקפות וכן ערך 'טיש' בליל שמחת תורה. בזמן שהקהל רק עם ספרי התורה, האדמו"ר עמד על הבימה והסתובב בה לצד בנו הרב אהרון מרדכי שלראשונה עמד בזמן ההקפות לצד אביו.

ויז'ניץ: באמצע בית המדרש הוצבה במה גדולה עליה עמד האדמו"ר לאורך כל ההקפות כשמסביבו רקדו חשובי האברכים והרבנים של הקהילה.

האדמו"ר נכנס לעריכת הטיש בליל שמחת תורה לאחר חצות בהשתתפות אלפי חסידים כמו"כ הוא כובד בעליית חתן בראשית.

פוניבז': ראש הישיבה הרב גרשון אדלשטיין השתתף בהיכל הישיבה בהקפות שנערכו ביום שמחת תורה וכובד בעליית חתן תורה. את ההקפות בלילה ערך הרב בביתו. הרב רקד את ההקפות עם ספר תורה אישי שלו.

בחצר המשגיח: בבית מדרשו של הרב דן סגל המכונה 'המשגיח', סיימו את ההקפות בליל שמחת תורה כעבור שלוש שעות, בבוקר הן נמשכו כחמש שעות והמשגיח כובד בחתן תורה. הרב רקד עם ספר תורה חדש ומיוחד בגודל 7 ס"מ.

פאר הדור: במהלך החג חל שיפור קל במצבו של חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס הרב שמעון בעדני המאושפז בבית חולים במצב קשה. בני משפחתו הכניסו לחדרו ספר תורה ורקדו לפניו את ההקפות. הרב קיבל את התואר 'פאר הדור' על ידי הנהגת ש"ס.

סלונים: האדמו"ר כובד בפתיחת הארון קודש ואמירת 'אתה הראית' בליל שמחת תורה ולאחר מכן רקד עם ספר התורה שלו את ההקפה הראשונה.

במהלך הלילה האדמו"ר חש ברע ופונה לבית החולים הדסה הר הצופים שם עבר מספר בדיקות ושוחרר כעבור מספר שעות. את התפילות וההקפות ביום הוא ערך בביתו יחד עם בני המשפחה הקרובה.