אימון לחתונה
אימון לחתונהאייסטוק

אחד האתגרים הגדולים איתם מתמודד הדור שלנו זה אתגר הרווקות המאוחרת, אלפי רווקות צמאות לזוגיות אבל נתקעות בחסמים שמעכבים אותן בדרך להגשמת החלום.

לאחרונה תחום הליווי של רווקות לחתונה מתפתח מאוד, "יש בזה משהו כל כך מספק, וכל כך אמיתי" אומרת שרי - מאמנת רגשית לחתונה בוגרת מכון 'עומק הקשר' "יש כאן שילוב של עבודה על חיצוניות ופנימיות, אני מבררת עם הבנות מהן החסמים איתן הן מתמודדות, מה הרצונות שלהן בהקמת בית, מדייקים ביחד מה הן מחפשות ואני נותנת להם כלים להתחיל לחלום בגדול ולממש את החלום, וזה כל כך מרגש לראות אותן בסוף התהליך עומדות תחת החופה"

לכניסה לשידור החי לחצו כאן

במכון עומק הקשר, מרכז מוביל לאימון רגשי לקראת נישואין, פיתחו שיטה מיוחדת שעזרה ללוות עד עתה מעל 1,000 בנות לחתונה. בוגרות המכון זוכות להצלחה מסחררת, וכיום יש ביקוש רב למאמנות שבידהן תעודה ממכון 'עמוק הקשר'.

בכנס חשיפה מיוחד מייסדת המכון נחמה ביטקובר משתפת איך בנויה שיטת האימון, וכיצד כל אחת יכולה להפוך להיות מאמנת, שעתיים עמוסות בידע מעשי וכלים שיוכלו לשמש אותך כבר בשיחת ייעוץ הבאה!

לכניסה לשידור החי לחצו כאן

"הכנס מיועד למחנכות שמינית, רבניות, מרצות במדרשה, 'חברות של' ואפילו מאמנות פעילות" אומרת נחמה "כל מי שמרגישה שפועמת בה תחושת שליחות להקים בתים בישראל מוזמנת בשמחה להכיר את התחום מבפנים ולגלות את מפת הדרכים איך להוביל בנות משלב הרצון ועד לחופה".

"להיות מאמנת זהו מקצוע עם סיפוק אינסופי, אני רואה את הבנות שאני מלווה מצליחות ומתקדמות, או יוצאות עם חיוך, יש להן חוויה של דייטים טובים, הן מצליחות להתגבר על משהו…", אומרת שרי באושר. "וברוך השם גם פרנסה טובה, את יכולה לבחור לעצמך מתי נוח לך לעבוד ואת הסכום אותו את לוקחת"

הערב הפתוח יתקיים הערב, ראשון כח' תשרי בשעה 20:00 בזום. בהשתתפות הרב שמואל אליהו שידבר על חשיבות הליווי לרווקות ויתן טיפים נדירים מניסיונו העשיר. פאנל מקצועי של מאמנות לחתונה בוגרות מכון 'עומק הקשר' הו הן יחשפו לראשונה מה הולך מאחורי הקלעים של עולם האימון, ובליווי קטעי תיאטרון מקצועיים עם השחקנית רחלי מושקוביץ.

הירשמי עכשיו למשדר המיוחד - ללא עלות>>