שחקני ירושלים הערב מול הגרמנים בארנה
שחקני ירושלים הערב מול הגרמנים בארנהצילום: FIBA.BASKETBALL

תחילת הסוף? בעונה שעברה פיטרה הפועל ירושלים את מאמנה הישראלי אורן עמיאל במהלך חודש אוקטובר לאחר שהקבוצה רשמה שלושה הפסדים רצופים במפעל הכדורסל האירופי - ליגת האלופות של פיב"א.

הערב (רביעי) רשמה הפועל ירושלים הפסד נוסף העונה, השלישי ברציפות, כשהציגה משחק חלש מאוד מול לודביגסבורג הגרמנית במסגרת המחזור השני של ליגת האלופות של פיב"א.

האדומים מירושלים קלעו שלשה אחת בלבד מתוך 24 ניסיונות מחוץ לקשת וגם ניסיונות חזרה שלהם במהלך המחצית השניה ודחיפת האוהדים הביתיים לא עזרו להם בכדי להפוך את התוצאה.

בניגוד למשחק הפתיחה מול דרושפאקה הטורקית של ליגת האלופות, הפעם הירושלמים לא הצליחו לחזור מהפיגור שבשיאו עמד כבר על 22 נקודות וסיימו משחק שלישי ברציפות עם הפסד שהיה הראשון במפעל האירופי אבל מביך במיוחד לאור היכולת הרעה המתמשכת. זה נגמר עם 80:71, הפסד שעשוי אולי לחרוץ את גורל מאמנה הסרבי אך יותר מכל את גורלה שלה במפעל האירופי כשירושלים מסיימת משחק חמישי ברציפות מתחת ל-80 נקודות.

הפסד נוסף בעוד שבועיים מול באקן ברס הדנית שמדורגת במקום האחרון בבית, עשוי לסבך את ירושלים עד מאוד במאבקיה להעפיל לשלב הבא במפעל השני בחשיבותו בכדורסל האירופי.