אימון. אילוסטרציה
אימון. אילוסטרציהצילום: ISTOCK

כל מי שמתעסקת עם בנות בגיל השידוכים ודאי מכירה את התופעה, הבנות נמצאות בצומת קריטי בחיים והן מחפשות מי שידריך אותן ויתן להן יד מכוונת.

רבניות ומרצות במדרשה מקדישות שעות רבות להקשיב, להכיל ולנסות לעזור לבנות היקרות והכל מתוך תחושת שליחות אמיתית. אבל לא תמיד זה מספיק, עם כל הרצון הטוב שיש לאותן נשים נפלאות, כדי באמת לעזור צריך כלים מקצועיים.

אחרי אינספור פניות החליטה נחמה ביטקובר מייסדת מכון 'עומק הקשר' שמתמחה באימון רגשי לקראת זוגיות, לערוך כנס וירטואלי בו יינתנו כלים איך כל אחת יכולה להפוך למאמנת מקצועית. במהלך הכנס תחשוף נחמה את השיטה שעזרה ללוות 1,000 בנות לחתונה.

"אין תחושה יותר נפלאה מאשר לעזור לבת להקים בית" אומרת מנוחה ידלר בוגרת הקורס ומנהלת מדרשת מעיין שדרות "אני עובדת עם בנות במדרשה ורציתי מאוד לעזור לבנות באתגר הרווקות. נכנסתי לזה בתור תחביב ולא חלמתי בכלל שזה יהיה מקור פרנסה אבל הבנתי שחייב כלים מקצועיים כדי באמת לעזור להן"

מנוחה משתפת "העולם של האימון היה חדש לי לגמרי, מאוד אהבתי שבמהלך הקורס עושים תרגול מעשי. כבר במהלך הסטאז' זכיתי לראות שתי מתאמנות שלי התארסו בזכות הליווי, זה ממש מרגש וזה מוכיח שהכלים שמקבלים בקורס פשוט עובדים"

בכנס הוירטואלי המיוחד שיערך ביום ראשון כח' תשרי בשעה 20:00 בזום, תעניק נחמה כלים פרקטיים לאימון, איך להפוך את הליווי של הרווקות לאומנות של ממש וכיצד אפשר להתפרנס בכבוד ממקצוע שכולו שליחות.

הרב שמואל אליהו - שמלווה את מכון עומק הקשר יפתח את הכנס עם מסר מיוחד למשתתפות.

במהלך הכנס יתקיים פאנל מקצועי עם המאמנות הוותיקות של מכון עומק הקשר, בו הם ישתפו חוויות אישיות כיצד הן עזרו למאות בנות לשבור מחסומים ולהתארס.

את הערב תלווה השחקנית רחלי מושקוביץ - תיאטרון וביה"ס למשחק 'לחישה' - בקטעי תיאטרון שימחישו לצופות את החומר מתוך חוויה של הדמויות.

לסיום מציינת מנוחה "האמת שלא האמנתי שיש בתחום פרנסה. אמרתי אני אעזור קצת לבנות ובכלל לא

חלמתי להתפרנס מזה. אבל בפועל אחרי שביצעתי את מה שלמדנו במהלך הקורס היומן שלי התחיל

להתמלא, עם בנות שמתחילות תהליך וכיום האימון הפך למקור פרנסה. זה ממש מרגש שאפשר לשלב בין שליחות פרנסה וסיפוק."

ההשתתפות בכנס הינה ללא עלות, לחצי כאן להרשמה לכנס>>