חתונה
חתונהצילום: ISTOCK

"מאמנת רגשית למציאת זוגיות הוא מקצוע כיפי ברמות" פותחת נחמה "זה שילוב מדהים בין היתרונות של עולם האימון שזהו תהליך שמדגיש את הצד החיובי, כאשר השאיפה שלנו היא להגשים חלומות ולהגיע למטרות, בשילוב כלים מעולם הטיפול שמטרתו לרפא כאבים וחסמים שעוצרים את האדם מלהתקדם"

"במהלך 15 שנות ליווי פיתחתי שיטה בסייעתא דשמיא שמשלבת כלים אימוניים וכלים טיפוליים לליווי הבנות בצורה נכונה שלב אחרי שלב" אומרת נחמה "השילוב הזה הוא מושלם לטיפול בבעיית הרווקות, מצד אחד הבנות רוצות תוצאות בזמן מהיר ולא תמיד נכון טיפול פסיכולוגי מאוד ארוך. אבל מצד שני ישנם פצעים וחסמים שצריך לטפל בהם, לכן כשיש לך את הכלים הנכונים הפתרון שלך הוא מעולה"

כשביקשנו מנחמה לשתף אותנו מהו סוד הצלחת השיטה של מכון 'עומק הקשר' היא חייכה "מדובר בארגז כלים שמורכב משיטות רבות בעולם הטיפול והאימון, לקחתי את הדברים שעובדים וחיברתי אותם לשיטה אחת שבחסדי שמיים עובדת ועזרה ל- 1,000 בנות להתארס. אני הולכת לחשוף איך השיטה בנויה במשדר מיוחד שיתקיים כמובן ללא עלות".

הכנס המיוחד יתקיים הערב , ראשון כח' תשרי ובו תלמד נחמה איך ניגשים לליווי בנות, איך מבססים קשר של אמון עם המתאמנת כדי שהמתאמנות ירצו לבוא דווקא אלייך וירגישו איך את באמת קולטת אותן והתהליך מקדם אותן.

לקראת סיום ניסינו לברר עם נחמה למי מתאים הכנס "הכנס מתאים למי שאוהבת את עולם הנפש, אוהבת להתפתח ולגלות עומקים חדשים, זה דורש השקעה ודורש להיות רצינית אבל יש בזה סיפוק מיוחד"

רוצה גם להפוך למאמנת מקצועית ומבוקשת? לקבל כלים פרקטיים לליויי בנות לחתונה? הירשמי עכשיו ללא עלות לכנס המיוחד>>