הערב מוצ"ש  (29.10) יוזזו מחוגי השעון לאחור, ופרויקט 252 קורא לזוגות נשואים, לצאת מ'התיבה הפרטית' ולהקדיש את השעה הנוספת - לטובת מחפשי הזוגיות.

"חברים נשואים, אנחנו קוראים לכם!" אומר גבי דניאל, מנהל התוכן של הפרויקט, "נצלו את השעה הייחודית הזאת לטובת חבריכם, כדי שגם הם יזכו לזוגיות מאושרת! כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לקבוצות הווטצאפ הייעודיות של "בשעה טובה" - להעלות פרטים של חברים, ולעזור להקים עוד בתים בישראל!"

המיזם נולד מתוך רעיונו של הרב יוני לביא, שקרא בעבר להתגייס למען הרווקים והרווקות. בפרויקט 252 החליטו להרים את הכפפה, וזו השנה השלישית בה נערכות שתי פעילויות במקביל: "בשעה טובה" - זוגות נשואים המשתפים ומוצאים שידוכים עבור חבריהם; ו"זום-ספידייט" ענק - עבור מחפשי הזוגיות מכל הגילאים, ללא תשלום (!) ובהזדמנות נדירה להכיר כ-7 הצעות בערב אחד.

"בשבת זו נקרא בפרשת נח על התיבה ששומרת על נח ומשפחתו מפני המבול", אומר צוריאל גביזון יזם הפרויקט, "זו קריאת התעוררות עבורינו, הנשואים באושר - לסייע לחברנו שטרם זכו - להיכנס גם הם לתיבה זוגית פרטית משלהם. אני מאמין שהתגייסות של כולנו תוכל ליצור אפקט מדהים של התאמות!"

שני האירועים יתקיימו כאמור במוצ"ש הקרוב (29.10), ללא תשלום.

זוגות נשואים המעוניינים להשתתף בקבוצות הווטסאפ של "בשעה טובה" - יש ללחוץ כאן>>

מחפשי זוגיות המעוניינים להשתתף באירוע הזום-דייט הענק, ללא תשלום - יש ללחוץ כאן >>