מדבר יהודה
מדבר יהודהצילום: פלאש 90

אם אתם אוהבי לכת (מטיילים) בשבילים המחברים בין התנ"ך לארץ ישראל - ההרצאה הזו בדיוק בשבילכם! ד"ר שר-אבי יקיים הרצאה בזום לכל המעוניין בנושא: "הקשר בין מים למדבר במזמורי תהילים".

ההרצאה תתקיים ביום ראשון בערב, בזום, כהכנה לקראת יום שאלת הגשמים בז' במרחשוון, ופתיחת היריה לתכנית הנפלאה "חבלים ומקורות" - שמחברת בין טיולים רגליים בנוף ארץ ישראלי עוצר נשימה, לבין הרצאות מרתקות על התנ"ך מזווית מעניינת במיוחד

בהרצאה של ד"ר שר-אבי, נתחבר לדוד המלך במסעותיו בין הנקיקים והסלעים של מדבר יהודה, "בארץ ציה ועייף בלי מים", נשמע איך דוד המלך עורג "כאייל על אפיקי מים", ונתבונן בקשרים שבין דוד המלך, חייו במדבר, ובהשפעת מקורות המים שהיו לפניו על שירת חייו הבאה לידי ביטוי בספר תהילים שחיבר.

ד"ר שר אבי, ראש החוג ללימודי ארץ ישראל במכללת הרצוג ומורה דרך מנוסה, ממשיך בדרכו לחבר בין היכרות רגלית עם ארץ ישראל לעומקה, התבוננות והעמקה במקורות התנכי"ם שלנו כעם, ולחבר את שניהם בדרכי הוראה מעניינות ומגוונות.

מאות אנשים כבר נהנו לשמוע את ד"ר דורון בהרצאות בפורמים שונים, אנשים רבים נהנו לטייל עימו בדרכים היפות של ארץ ישראל ולשמוע ממנו מבט מעמיק ומקורי על מה שעיניהם רואות, כמורה דרך, כמרצה בכיר במכללה ובמקומות שונים ומגוונים.

אם גם אתם אוהבים את ארץ ישראל, אוהבים תנ"ך, ואוהבים לחבר את שניהם בשבילים מרתקים שתוכלו למצוא באמצע הדרך - אל תפספסו את ההדרכה ביום ראשון.

ד"ר שר-אבי יפתח צורות מחשבה מקוריות על דוד המלך והקשר שלו למים ולמדבר

רוצים לשמוע עוד על הקשר בין מים למדבר במזמורי דוד?

כאן נרשמים להדרכה