שרון ירדני אברמוביץ
שרון ירדני אברמוביץצילום: חופשי

הנהלת תיאטרון ירושלים הודיעה היום (שני) כי שרון ירדני אברמוביץ נבחרה לתפקיד מנכ"לית התיאטרון.

ירדני אברמוביץ נבחרה פה אחד ע"י הנהלת התיאטרון שכוללת את עיריית ירושלים, הקרן לירושלים וקרן שרובר במטרה להוביל, לחזק ולקדם את התיאטרון למעמדו כתיאטרון המוביל בירושלים וכאבן שואבת לכל צורכי התרבות בישראל.

ירדני אברמוביץ בעלת ניסיון של 25 שנות ניהול במשרד התרבות והספורט ומרכז ההסברה הלאומי בתפקיד סגנית מנהל מרכז ההסברה. הייתה אחראית על קידום מעמד האישה מטעם מרכז ההסברה וממונה על תחום טקסים ממלכתיים.

היא בעלת תואר ראשון בגיאוגרפיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במדיניות ציבורית מהאוניברסיטה הפתוחה.

בעברה הייתה אחראית בין היתר על הפקת הטקסים והאירועים הממלכתיים בארץ ובחו"ל, טקסי השבעים למדינה, טקס הדלקת המשואות ועוד. קידמה, הובלה והטמעה ערכים לאומיים בטקסי המדינה- ממלכתיות, תרבות, מקצועיות, מורשת, ציונות, יצירתיות וחדשנות, בעלת ניסיון בניהול תקציב, ניהול עובדים וצוותים אמנותיים.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: אני מודה למנכ''לית היוצאת יפעת צחי קריאל על עבודתה הנפלאה וקידום תיאטרון ירושלים בשנים האחרונות, מברך על עבודת הועדה היסודית שבחרה בגברת אברמוביץ לתפקיד. בטוחני שהיא תמלא את תפקידה באופן מייטיבי למען תושבי ירושלים".