אמילי עמרוסי
אמילי עמרוסיצילום: מתוך אינסטגרם

אשת התקשורת אמילי עמרוסי נפרדת בהתרגשות משרת הפנים איילת שקד שלא עברה את אחוז החסימה ותסיים את תפקידה במערכת הפוליטית, לפחות לעת הקרובה.

"אני רוצה להגיד תודה לאיילת שקד", אמרה עמרוסי בסטורי שפרסמה באינסטגרם, "אני חושבת שכולנו צריכים להגיד לה תודה, היא ניהלה קמפיין נעדר רפש והכפשות, שלא ירד נמוך ובלי תרגילים מלוכלכים, המשיכה להיות אופטימית ונאמנה עד הרגע האחרון.

"היא כיהנה כאן כמה קדנציות בתור שרה ביצועית, שנתנה שירות לכל אזרחי ישראל, הכי טוב שאפשר לדמיין, בכל תפקיד שבו היא היתה''.

עמרוסי המשיכה: ''בכל דבר שבו נגעה היה בו את הלב שלה, את האמונה שלה, בעם ישראל, תורת ישראל למרות שהיא חילונית, וארץ ישראל. אני חושבת שכולנו צריכים להגיד לה תודה, אני בטוחה שהיא עוד תחזור לחיינו אבל בנקודת הזמן הקטנה הזו להגיד לה גם מימין וגם משמאל - תודה, משרתת ציבור אכפתית שהלב שלה היה תמיד במקום הנכון, ערכית, שהצליחה לכרות בריתות גם עם היריבים לה, זה בדיוק מה שאנחנו צריכים בשיחה הישראלית''.

לדברי עמרוסי, שקד ''עברה רצח אופי בשנה וחצי של הסתה פרועה, אלימות נגד האישה היקרה הזו, שלא מגיע לה, ואני לא מצפה שמישהו יבקש ממנה סליחה, אני כן מצפה שמי שקיבל ממנה שירות נפלא כאזרחי ישראל יגיד לה את המילה הקטנה הזאת - תודה איילת.

"אני באופן אישי שלחתי לה פרחים ושולחת לה חיבוק, אני אוהבת אותו מרחוק ומקרוב המון שנים, ואני מצטערת שהיא לא נמצאת בחיים הפוליטיים כרגע. באמת צער גדול. איילת שקד, תודה''.

על פי ספירת הקולות עד כה, הליכוד יקבל 32 מנדטים, יש עתיד תקבל 24 מנדטים, הציונות הדתית 14, המחנה הממלכתי 12, ש"ס 11, יהדות התורה 8, רע"מ 5, חד"ש-תע"ל 5, ישראל ביתנו 5 והעבודה 4.